Domácí fotbalisté byli v první půli lepším týmem a vytvořili si několik brankových situací, ale většinu z nich zmařil nestárnoucí Hefert v brance hostí. Nestačil pouze na pokus Hradeckého, který dostal Hodkovice do vedení. Jenže poté sudí Albl vyloučil za řeči Bergmanna, a to kupodivu Harrachovským prospělo.

V deseti byli aktivnější, a když v 45. minutě prošel Veselý od půlky až k brance, kde přesně zamířil a srovnal, bylo jasné, že diváci uvidí drama až do posledních minut. Po změně stran měli kupodivu více ze hry o deseti hrající hosté, ale brankáře Kvapila překonat nedokázali, v závěru domácí přeci jen zabrali, vytvořili si tlak, ale branku dát nedokázali.

Na řadu tak přišly pokutové kopy. Harrachovští proměnili čtyři, Hodkovice pouze dva, a tak se z postupu do finále radovali hráči Harrachova.

Finále se bude hrát dvoukolově a Harrachov v něm vyzve Lučany B. První zápas se odehraje 7. října a odveta 28. října v Lučanech.

Branky: 32. Hradecký – 45. Veselý. Rozhodčí: Albl. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (40. Bergmann). Diváků: 60. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Vojtíšek, Cihlář – Charouz, Škeřík (71. Košek), Hrubý (54: Matějka), Hradecký, Havel, Chlum. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Mach (49. Jabálek), Grossberger, M. David, Fojtík, Medal, Veselý, Chlup, Barbořák (89. P. David)