Kokonín B - Držkov B 4:1 (1:0)

Domácí borci jsou v poslední době v laufu a chtějí se zachránit v okresním přeboru seč jim síly stačí. Po debaklu Tanvaldu v minulém kole přijel do Kokonína Držkov B, který také nemá jistotu záchrany. Domácí začali aktivně a hned v 9. minutě se trefil po přihrávce Šourka muž zápasu Mrklas. Aktivně hrající domácí měli ještě nějaké šance, ale zklamala koncovka. Po změně stran se hned trefil Mrklas a bylo to o dvě branky. Hosté se nechtěli vzdát bez boje a v 56. minutě snížil J. Machula. To s domácími nezamávalo a opět pokračovali ve svém tažení za třemi body. Když Berndt dával na 3:1, nebylo o vítězi pochyb. Skóre pak pečetil dobře hrající Mrklas, který tak dokonal hattrick. Kokonín podal velmi dobrý kolektivní výkon a výhra je zasloužená.

Branky: 9., 47. a 89. Mrklas, 68. Berndt - 56. Machula J. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 0:2. Diváků: 30. Kokonín: Penz - Holler, Šilhán J., Gut, Malý st. - Malý ml. (84. Kunze), Svoboda, Berndt, Jabálek - Šourek, Mrklas. Držkov: Mrkvička - Nikodým, Machula J., Machula V., Kadeřábek, Ferenc, Dvořák J., Paldus, Berka (62. Novotný), Trojan, Fišer.

Tanvald - Jenišovice B 4:0 (2:0)

Domácí šli do zápasu s cílem odčinit ostudnou porážku s rezervou Kokonína. Od začátku až do konce utkání se hrálo v podstatě na jednu bránu. Domácí převyšovali soupeře ve všech směrech, jen ta produktivita proměňování šancí trochu vázla. Hostující brankář držel čisté konto až do 27. minuty, kdy se ve vápně prosadil Trmal a rozvlnil síť poprvé. Netrvalo to tak dlouho a bylo to o dva góly, to se krásně z šestnáctky trefil opět Trmal. Další šance domácí v první půli neproměnili. Hned na začátku druhého poločasu navýšil vedení domácích Šedivý, když dorážel míč do sítě po standardní situaci. Na konečných 4:0 přidal po teči Kristek. Domácí si za předvedený výkon vítězství zasloužili, a tak tři body zůstávají v Tanvaldu.

Branky: 27. a 35. Trmal, 50. Šedivý, 65. Kristek. Rozhodčí: Linhart, bez karet. Diváků: 80. Tanvald: Hulap - Blažek (75. Duštíra), Pohořalý (70. Ducháček), Borski, Kuch - Kristek, Prusík, Trmal, Lorenc (71. Koželuh) - Sklenička, Šedivý. Jenišovice: Sucharda - Imlauf, Preisler, Strnad J. (55. Strnad S.), Svoboda, Gombár, Vodháněl, Kalousek, Hanuš, Kočí (70. Praisler), Skalický.

Zásada B - Maršovice 2:5 (2:2)

Hosté z Maršovic začali jako velký favorit a již za 20 minut vedli 2:0, když utekl obraně domácích Lupa a následné se prosadil neobsazený Sitarčík, hlavičkou nedal brankáři Růžičkovi šanci. Domácí ale zbraně nesložili a po krásném pasu za obranu se nemýlil Szatmari Daniel a snížil na 1:2. Domácí po vstřelené brance ožili a ve 40. minutě po vyšachování obrany hostí vyrovnával do prázdné brány Míra Princ na poločasových 2:2. Ve druhé půli hosté přidali, a po obléhání branky domácích v 66. minutě překvapil brankáře Růžičku střelou z přímého kopu kolem zdi Sitarčík na 2:3. Konec zápasu již favorit zvládl, v 75. minutě se po pěkné akci trefil Lupa a v poslední minutě pečetil výhru hostí svým třetím gólem Sitarčík na konečných 2:5. Utkání přineslo líbivý fotbal a pěkné branky pro 35 přihlížejících diváků.

Branky: 26. Šimek, 40. Princ - 20., 66. a 89. Sitarčík, 10. a 75. Lupa. Rozhodčí: Nagy, ŽK: 1:1. Diváků: 35. Zásada: Růžička - Štefanec, Čurda, Varga, Supernát - Szatmari Daniel, Kalous, Fedák, Vávra - Boudík (68. Šimánek), Princ. Maršovice: Nežádal - Stolín, Paldus (83. Kratochvíla), Meisl, Plný - Lupa, Sitarčík, Šimčík (45. Zajíc), Szatmari Tibor (76. Černý) - Toman, Kohoutek.

Kořenov - Albrechtice 2:2 (2:0)

V souboji dvou mužstev středu tabulky okresního přeboru viděli diváci dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší výše postavení domácí fotbalisté, kteří po úvodní brance hned na začátku zvýšili na 2:0 brankou do šatny. Po obrátce si zřejmě všichni mysleli, že se nemůže nic stát, ale bojovní hosté trestali. Nejdříve Lipským a v samotném závěru zaslouženě vyrovnal Prokop.

Branky: 13. Jech, 44. Kovačík - 75. Lipský, 83. Prokop. Rozhodčí: Šoun, ŽK: 3:3. Diváků: 100. Kořenov: Habr - Posejpal, Vrána, Ježek, Klinger - Fojtík, Krejčík, Doležal (67. Strnádek), Jech - Šnýdl, Kovačík. Albrechtice: Bártl - Jelínek, Vávra, Pecháček, Trdla - Lipský, Verner (77. Rádl), Prokop, L. Koldovský - V. Koldovský, Zelinka.

Rychnov - Smržovka 0:4 (0:1)

„Zápas byl ostudou a propadákem domácího mužstva," takto stručně hodnotil utkání vedoucí Rychnova Milan Pfeiffer. Smržovka má na jaře velmi dobrou formu a ukázala to také na půdě Rychnova, kde se sešla početná divácká kulisa. Hosté byli fotbalovější a ve 38. minutě otevřel skóre olympionik Antonín Brož. Poločasových 0:1 ale stále dávalo domácím naději na přijatelný výsledek. Jenže Smržovka hrála zodpovědně a v poslední desetiminutovce přišly chvíle muže zápasu Lukáše Kedroně. Ten začal zápas nejprve na lavičce náhradníků, ale v rozmezí 80. a 83. minuty zaznamenal hattrick (!) a jeho tři branky dokonaly destrukci domácích.

Branky: 80., 82. a 83. Kedroň L., 38. Brož A. Rozhodčí: Lejsek, bez karet. Diváků: 125. Rychnov: Saček - David (45. Kubát), Petr, Levinský, Mahdal - Svoboda, Velc (45. Nosek), Kalina, Jindra (73. Pfeifer) - Plaček, Janků. Smržovka: Macek - Beránek, Šich, Brož L., Sucharda - Štěpánek, Patočka, Jelínek (28. Kedroň L.), Hrabánek (85. Červenka) - Frydrych (57. Štěpánek), Brož A.