Liberec B - Hlavice 1:3 (0:2)

Proti mladému domácímu týmu se od začátku lépe prosazovali zkušenější hosté, posílení několika hráči z Hradce Králové, jehož je Hlavice farmou. V 10. minutě se po centru prosadil Klíma a Hlavice vedla. V 34. hezkou střelu Němce vyrazil liberecký brankář Kolář na roh. A o minutu později měli domácí obrovskou šanci na vyrovnání. Útočník Lukes vystihl chybu v hlavické rozehrávce, šel sám na brankáře, ale zakončení bylo mizerné rána daleko vedle. V 44. přišel trest: Němec vysunul Petráška, který bezpečně zakončil 0:2. V 45. ještě po bombě Vlaska z 25 metrů výborně zasáhl hlavický gólman Ottmar.

Hlavice byla při dvougólovém vedení v pohodě, což dokumentovala akce v 67. minutě. Brejk tří na jednoho proměnil Petrášek v třetí gól hostů. V 73. zkorigoval stav Krystan povedenou ránou z dálky, ale to bylo ze strany Liberce vše. Naopak ještě v 89. se musel protáhnout Kolář po hezké hlavičce kapitána hostů Studíka.

Trenér domácích Josef Petřík hodnotil: „Pustili jsme soupeře brzy do vedení, ale klíčovým momentem zápasu byla podle mě neproměněná šance Lukese za stavu 0:1. Naopak jsme potom inkasovali gól do šatny, což Hlavici posadilo do sedla. Měli jsme pak sice šance na kontaktní gól, ale zároveň jsme napáchali spoustu chyb v defenzivě, což pramení z nezkušenosti týmu. Nastoupilo celkem šest dorostenců. Vzhledem k tomu, že áčko hrálo důležitý prvoligový zápas v Jablonci, jsme nemohli počítat s posilami z jeho širšího kádru."

Branky: 73. Krystan - 44. a 67. Petrášek, 10. Klíma. Rozhodčí: Langer. ŽK: Pokorný, Lukes, Krystan - Ježdík. Diváků: 100. Statistiky zápasu: střely na bránu 8:8, mimo 4:6, rohy 3:7, fauly 16:8, ofsajdy 1:1. Slovan Liberec B: Kolář - Vasilko, Zieris (83. Kordík), Soběslav, Pokorný - Krystan, Daniel (59. Suk) - Vlasko, Rybanský (70. Bady), Drobílek - Lukes. SK Hlavice: Ottmar - Novotný, Duben, Studík, Ježdík - Veselka, Dvořák, Schwarz, Klíma (60. Šollar) - Němec (63. Benetka), Petrášek (69. Prückner).

Česká Lípa - Karlovy Vary 1:1 (1:0)

Domácí se ujali vedení v 17. minutě, když Bohata usměrnil míč do branky hlavou po trestném kopu. V 79. byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Vrabec a Západočeši dokázali přesilovku využít. V 83. minutě se o vyrovnání postaral Hrubý.

Branky: 17. Bohata -  83. Hrubý. Rozhodčí: Košan. ŽK Kučera, Vrabec - Staněk, Šaloun, Šmrha. ČK: 79. Vrabec (Česká Lípa). Diváků: 270. Arsenal Česká Lípa: Aschenbrenner - Broschinský, Jarmich, Bohata, Barciaga - Knobloch (55. Zulič), Patka, Vrabec, Janek (70. Kučera) - Jordák, Kmoníček (46. Procházka).