Adame, můžete říct, co vám trenér před zápasem říkal?

Upozorňoval nás na to, že domácí mají dobrý podzim, ale budou hrát bez svých opor útočníka Hartiga a záložníka Melinha, a že bychom toho měli využít a měli bychom hrát tak, abychom si odvezli tři body. Bohužel, v první půli to nebylo z naší strany dobré, bylo to jako s Libercem.

Řekněte, čím to je, že hrajete aktivně až ve druhé půli?

To bych také rád věděl. Co se týká toho dnešního zápasu, tak jsme se asi lekli šancí domácích hned v úvodu utkání a z jedné z nich dali gól. Škoda jen, že Míra Baranek tu svou neproměnil, trošku by nás to zklidnilo.

Nakonec jste získali jen bod, takže zklamání?

Zpočátku trochu ano, ale plusový bod bereme.

V utkání s Libercem za vámi hrál Krejčí a spolupráce byla dobrá, v Olomouci hrál místo něho Hamouz. Jak se vám s ním hrálo?

V první půli to nebylo moc dobré, málo jsme spolu mluvili. O poločase jsme si to řekli a ve druhé půli to klapalo.

A teď k vašim výkonům. Už na jaře jste ve druhé půli zaskakoval na levé straně zálohy za Jožku Webera, který v létě skončil, a to naznačovalo, že byste na tomto místě mohl nastoupit i v letošní sezóně. Za trenéra Kozla jste nehrál pravidelně ani za áčko, ani za béčko, příležitost jste dostal, až když přišel trenér Komňacký. V béčku jste většinou hrával v útoku, jak se vám na místě levého záložníka hraje?

Ale já už jsem na místě levého záložníka hrál asi rok a půl v dorostu, takže to pro mě až tak nic nového není. Navíc mám víc času něco s míčem udělat než jako útočník a jsem s míčem více v kontaktu.

Vaše centry jsou velmi dobré.

Nevím jestli dobré, ale pracuju na tom. Skoro po každém tréninku ještě asi deset minut zůstávám, přidávám si centry a hodně mi radí a povzbudí Jožka Weber. Chce, aby centry byly prudké, střílené.

Vraťme se k olomoucké brance. Můžete popsat, jak k ní došlo?

Luboš Loučka vyvezl míč a dal mi to do levé strany. Balon jsem zatáhl a rozmýšlel jsem se, že ho dám z druhého dotyku, ale na přední tyč si nabíhal Dušan Nulíček, tak jsem mu to tam hned dal a Dušan to trefil, jak to nejlíp šlo.