Starší dorost FK Jablonec zakončil podzimní část soutěže porážkou v Sezimově Ústí s tamním FC MAS Táborsko. O výsledku utkání rozhodly dvě minuty prvního poločasu, kdy se dvakrát trefil domácí Radosta.

Jablonec se ve druhém poločase mohutně snažil výsledek otočit, ale podařilo se mu jen snížit náskok soupeře. Zápas začal Jablonec aktivně. Gólové šance na kopačkách měli Jelínek nebo Pleštil. Z rozehrávky pak ale podnikli domácí rychlou akci, na jejímž konci střelou z vápna Radosta otevřel skóre zápasu.

Tentýž hráč za dvě minuty pronikl pravou stranou přes jablonecké zadáky do vápna a střelou přes Richtera zvýšil na 2:0.

Zaskočený Jablonec se vzchopil až po deseti minutách, kdy Landfeld napřáhl z dálky pod břevno a gólman stačil míč jen vytěsnit nad branku. Další nadějnou střelu vypálil ve 43. minutě po zemi Jelínek, ale brankář míč srazil na roh. Ve druhém poločase se Jablonec dostal do mohutného tlaku ve snaze skóre minimálně srovnat. Několikrát ještě hosté nebezpečně vystřelili na soupeřova gólmana. Ten byl ale vždy na místě.

Ještě v 64. pronikal pravou stranou k vápnu Jelínek, byl sražen a z následného trestného kopu Hlůže střelou přes zeď s tečí gólmana snížil na 1:2. A ohrozil branku soupeře ještě v 71. minutě z přihrávky Kováčika. V 80. pak napřáhl z velké dálky Petržilka, ale brankář míč vytěsnil a skóre se už nezměnilo.