Do Břízek dorazila Jiskra Mimoň. A jak se dalo očekávat, k vidění to bylo v baráži I. B třídy západ boj až do poslední minuty.
Hned ve 3.minutě fauloval před vápnem Pešat, k míči se postavil Matušek, vystřelil na branku a k překvapení všech skončil míč v Branišově svatyni, a bylo to 1:0 pro hosty.

CHVÍLI JIM TO TRVALO

V 10. minutě se, po faulu na Hrnčíře, kopal pokutový kop, ale domácí Krámský trefil pouze tyč Michálkovy branky. Poté se Jiskra do svého soupeře zakousla měla územní převahu i šance, ale stále se nedařilo se prosadit.

Jiskra Mšeno B – Jiskra Mimoň 3:1 (1:1)

Hosté podnikali rychlé protiútoky, ale většinou po chybách mšenských hráčů. A Hřeben měl několik příležitostí na vstřelení gólu. Ve 22. vybojoval Hrnčíř míč, přihrál Čížkovi a ten nekompromisně vyrovnal na 1:1. Ve 37. postupoval na branku domácích opět Hřeben, ale Braniš napravil své zaváhání v úvodu. Do poločasu se už stav nezměnil.
Ve druhé půli Jiskra zatlačila, ale dlouho se nemohla, díky malému pohybu hráčů na hřišti, prosadit. Hosté postavili před vápno autobus alá José Mourinho a spoléhali se pouze na nakopávané míče na Hřebena, který dělal obraně domácích největší problémy. Jiskra měla několik dobrých příležitostí, ale chyběl důraz v zakončení.

PELTA ZVÝŠIL SKÓRE

Domácí vysvobodil Pelta, který si vyzkoušel úroveň B třídy. Vybojoval ztracený míč a přesným centrem našel hlavu Mrkvičky, který se nemýlil. Tři minuty nato se prosadil tečovanou střelou Veselouš a Jiskra si připsala důležité tři body do tabulky.

RÁD JE PAK POCHVÁLIL

„Bylo to letos nejtěžší domácí vítězství. Mimoň dala přes zimu mužstvo do kupy a jsem přesvědčen, že příští sezonu budou hrát v ještě vyšších patrech tabulky. Mají tam několik zajímavých hráčů. Tentokrát se nám hra až tak nedařila, ale vybojovali jsme důležité tři body. Smekám před Čížou, který nám šel z áčka pomoci. Pochválit musím i Hrnčíře a Adama Peltu. Ti odehráli velmi dobrý zápas. Ostatní bojovali až do konce, ačkoli bylo vedro a v poli to nebylo ono."
Sestava Mšena: Braniš ml., Škvor, Krámský, Daniel, Novotný, Chropůvka, Pešat, Pelta, Hrnčíř, Veselouš a Čížek. Střídali: Mrkvička,Flek a Bradel