Nová Ves – Jistebsko 2:2 (1:1).
V nervózním tvrdém utkání se zrodila zasloužená remíza, kterou ovšem domácí fotbalisté zachraňovali až v posledních minutách hry penaltou nařízenou za faul ve velkém vápně. V poslední minutě zahodil tutovku J. Šilhán.

Branky: 4. Peroutka, 82. L. Šilhán (PK) – 22. a 64. Sedlák. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:4. Diváků: 50. Nová Ves: Kozlovský – Černý, L. Šilhán, Jungmann, J. Šilhán – Peroutka, Linka, Wirt, L. Nýč (20. Macas) – Lhota, D. Nýč. Jistebsko: Bouda – Pešta (80. Bušák), Marinč (89. Vosáhlo), Dítě, Havlíček – Kurfiřt, Sedlák, Šťastný, Hynek (46. Preissler) – Bittner, Tanzyna.

Hodkovice B – Kokonín B 1:1 (0:1).
Po sobotním souboji áček obou týmů nastoupily v nedělním krásném dopoledni rezervy obou klubů. Po sobotním pěkném utkání předvedla obě mužstva fotbal nevalné úrovně, který byl chudý i na gólovky. Hosté sice po dlouhý čas byli ve vedení, ale šest minut před koncem se Hodkovickým podařilo zaslouženě vyrovnat.

Branky: 84. Škeřík – 12. Gut. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Hodkovice B: Adam – Škoda, Šturc, Fendrych, Pavelka – Dostrašil, Kučera, Křelina (77. Pavlík), Svárovský (46. Škeřík) – Petra, Svoboda (64. Kyksa). Kokonín B: Lhota – Holler, Beníšek, Duštíra, Štryncl – Fišer, Gut, Toriška, Líbal (77. Urbánek) – Kočí, Růžička (75. Firman).

Držkov B – Jenišovice B 2:2 (0:1).
Hosté začali lépe, po chybě gólmana se dostali do vedení, které do půle udrželi i zásluhou nepřesné střelby Držkovských. Krátce po obrátce srovnal skóre Machula a domácí měli navrch, což nebylo zárukou, že promění šance. Hosté se ujali opět vedení a domácí byli nakonec rádi, že před koncem srovnali na zaslouženou remízu.

Branky: 50. Machula, 86. Prousek – 14. Kalousek, 71. Imlauf. Rozhodčí: Barcuch. ŽK: 2:3. Diváků:: 35. Držkov B: Mrkvička - Kadeřábek (46. Fišer), Somr, Černý, Doleček (75. Antosz) - Hanšpach, Linhart, Nikodým, Polman - Machula, Prousek. Jenišovice B: Dvořák E. - Rosenbaum, Dvořák J., Vodháněl, Schmidt - Kazda, Mikula, Kalousek, Hanuš (66. Strnad) - Imlauf (78. Bočok), Houžvička (61. Aron)

Plavy B – Camel 1:0 (1:0).
Na plavském pažitu se hrál pohledný fotbal zásluhou obou týmů, ke kterému přispěl i přesný rozhodčí Brožek. O osudu utkání rozhodl závěr první části hry, kdy technickou střelou rozhodl Černý. Další šance obou týmů ve druhé části zůstaly nevyužity, i když Camel měl k vyrovnání někdy blízko.

Branka: 42. L. Černý. Rozhodčí: Brožek. Diváků: 90. Plavy B: Škaloud – Škoda, Adolf, Jirouš, Korbelář – Černý, Balatka, Fojtík, Wild (57. Vondra) – Jandura (73. Král), Čermák (46. Dvořák). Camel: Nehasil – Véle (46. Obšil), Kysel, Staněk, Trojan – Lipský, Horna (46. Francke), Poláček, Baudyš – Hotový, Hýsek.

Zásada B – Radčice 4:1 (2:0).
Tradiční derby nikdy nemá vyloženého favorita, ale ve slušně vedeném utkání si domácí rezerva vytvořila více gólových šancí, a také některé využila. Kontaktní branka Srbka zápas zdramatizovala, ale domácí odpověděli ještě dvěma zásahy.

Branky: 26. Kalous, 39. Weber, 78. Paldus ml., 86. Kopal ml.– 67. Srbek. Rozhodčí: Vasko. Diváků: 50. Zásada B: Paldus st.- Varga, Tyle, Harasimovič, Kasl – Kalous, Fišer, Kopal st., Weber (48. Kopal ml.) – Kochánek, Paldus ml. (80. Blažek). Radčice: Řehák – Jakubička, Bujárek, Plhal, Šrejma – Šilhán, Jůna (46. Srbek), Řehák, Vágner – Koňák, Daníček.

Roma – Albrechtice 6:2 (4:0).
V utkání o černého Petra soutěže byli fotbalisté Romy lepším celkem. Rozhodující náskok si Roma zajistila již čtyřgólovým vedením do poločasu a šancí měla minimálně na dvojnásobný počet branek. Ve snaze útočit zapomínala někdy bránit, a tak se i hosté mohli dvakrát radovat.

Branky: 18. a 24. Čonka, 23. a 70. M. Čárný, 2. vlastní, 77. Mika – 53. Krupka, 78. Plešinger. Rozhodčí: Neumann. ŽK: 3:1. Diváků: Roma: Baranyai – L. Čárný, Pešta, P. Bílý, Gábor – Horvát, Dunka, Červeňák (67. Mika), M. Čárný – T. Bílý, Čonka. Albrechtice: Bajcar – Šourek, Bím, Havel, Krupka – Šereda (46. Pfohl), Plešinger, Pivnička, Ruboš – Péč, Prokop.