Dvůr Králové – Jiskra Mšeno A 1:0 (1:0)

Jarní část soutěží bývá pro týmy většinou náročnější, jak připomenul, a to z různých důvodů. Chyby svého týmu ale vidí a doufá. že i hráči. „Dostáváme hodně gólů, trochu se nám rozpadla obrana. Někteří hráči nedosahují výkonů těch, které za nás hráli na podzim,“ uvedl několik důvodů jarního neúspěchu trenér Just a přidal, že tento zápas s hráči rozebírat už nebude, protože věří, že se nad tím zamyslí samostatně a že vědí, kde, dělali chyby.

TEĎ MUSÍ MÁKNOUT

Další zápas čeká áčko Mšena již v sobotu 14. dubna na domácím hřišti. A měli by pořádně zabrat, aby své fanoušky přesvědčili, že hrají tu správnou soutěž. Nastoupí proti týmu Admiry, začátek je v 10,15 hodin. „Je to soupeř jako všichni. Prostě bojuje. A to nám chybí. Jsou fotbalově nadšení. My si tak trochu hrajeme na fotbalisty a podle toho to vypadá. Zatím jsme někde jinde, než bychom měli být,“ dodal kouč. Tentokrát neměl ani, koho by pochválil. „Bohužel, všichni do jednoho pytle,“ ukončil dojmy ze zápasu Josef Just.

Sestava: Masařík, Váňa, Mätzelt, Hrnčíř, Koblížek, Rozkovec, Krejčík, Čížek, Pelta, Just, Hušek, Pařík, Hartman, Štemberk, Braniš.