Harrachov – Lučany
1:5 (1:4)

Lučany se dočkaly prvních bodů. Po čtyřech standardkách vstřelily čtyři branky a s nováčkem soutěže vedly po půl hodině 1:3.

Hosté měli během zápasu více ze hry a vytvářeli si dobré šance, které tentokrát dokázali proměňovat. Harrachov dokázal jen korigovat zásluhou Chlupa ve 28. minutě.

Branky: 28. Chlup – 37. a 64. Bělohlávek, 16. Dítě M., 21. Hradecký, 34. Dítě J. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 2:1, ČK: 1:0. Diváků: 200. Lučany: Sobotík – Raim, Beránek, Vokuš, Šindelář – Dítě J. (55. Černý), Svoboda, Hradecký, Dítě M. – Bělohlávek (71. Jelínek), Brož (82. Vávra).

Zásada – Mšeno B
2:1 (1:1)

Zásada se na Mšeno připravila s povědomím, že hraje s mladšími hráči.

Domácím chybělo několik opor. Přesto první poločas byli když ne lepší, tak vyrovnaným soupeřem a vytvořili si dvě dobré brankové příležitosti.

Hosté se z vydařeného brejku dostali do vedení, ale Zásadě se podařilo do konce prvního dějství srovnat.

Druhý poločas bylo Mšeno jednoznačně lepší, ale své šance nevyužilo. Přišel trest, kdy trestný kop proměnil Šourek na vedení 2:1. V závěru mohl vedení pojistit Feri po samostatném úniku, který trestuhodně neproměnil.

Domácí zápas dohrávali od 82. minuty v deseti a horko těžko udrželi vítězný výsledek.

Branky: 35. Feri, 75. Šourek – 28. Petr. Rozhodčí: Kulhavý, ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváků: 50. Zásada: Kopal Milan – Blažek Petr, Šourek, Blažek Tomáš, Růžička – Kalous, Kopal Michal, Tyle, Žváček (90. Sovinec) – Feri, Fišer. Mšeno: Farský – Škvor, Daniel, Konvalinka, Weber – Zámečník, Ryšavý, Uko, Hýř – Koudelka (66. Kobylka), Petr.

Mírová – Držkov
2:1 (0:0)

První poločas byli lepší domácí, hostující tým hrál na brejky a mladíčci v útoku dvakrát pěkně zatopili domácí obraně hned v úvodu.

Pak převzali iniciativu domácí, ale brankář Dvořák svými zákroky přesvědčil fanoušky Mírové, že to nebude tak lehké dát branku. Pak přišla 54. minuta a Pala otevřel skóre – 0:1. Domácí byli zaskočení a nechali hosty hrát aktivní fotbal.

Domácí se dočkali brzkého vyrovnání a nakonec i vítězství. V 81. minutě rozhodl šťastnou střelou Trč.

Branky: 61. Hejduk, 81. Trč – 54. Pala. Rozhodčí: Lopuszynski, ŽK: 2:1. Diváků: 100. Držkov: Dvořák – Hlubuček, Stumer, Machula V., Hruška – Batěk, Linhart, Škaloud, Machačka – Pala, Prousek P.

Plavy – Rovensko
2:1 (0:1)

Pohledný fotbal viděli diváci v Plavech. Domácí šli do zápasu odhodlaně, ale silný soupeř jejich plány na ofenzivu často narušoval.

Navíc to byli právě hosté, kdo se ujal vedení – 9. minuta 0:1. Po obrátce bylo vše jinak.

Lepší kombinace a zakončení znamenaly senzační obrat v první desetiminutovce druhé půle. Hosté však šlápli na plyn, ale Plavy už výhru udržely.

Branky: 48. Tomíček, 56. Červinka – 9. Pařízek. Rozhodčí: Rozkovec, ŽK: 4:2. Diváků: 90. Plavy: Benda – Škoda, Černý J., Jelínek, Korotvička – Jön, Tomíček, Balatka (90. Černý L.), Harik – Lejsek, Červinka (90. Jandura).

Maršovice – Jenišovice
5:0 (3:0)

Jednoznačná režie zápasu ze strany Maršovic. Poločasové vedení 3:0 nastartoval úvodní brankou Topinka ve 4. minutě.

Ve druhém dějství přidali domácí ještě dva góly a bylo hotovo. Hosté navíc před poločasem nedali penaltu.

Nutno říct, že kdyby v zadních řadách Jenišovic nebyl Obršlík, mohl být výsledek pro hosty mnohem horší. Zkušeně řídil obranu a zabránil většímu debaklu.

Branky: 4. Topinka, 20. Kohoutek, 42. Sitarčik, 55. Chroustovský, 72. Macur. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Maršovice: Nežádal – Skuhravý – Bílek, Stolín, Honzák – Chroustovský, Just, Topinka (46. Macur), Toman – Kohoutek, Sitarčik (80. Machalický).

Víchová – Malá Skála
2:1 (0:0)

V prvním poločase byla hra vyrovnaná po dvou šancích na obou stranách. Druhá půle začala přísně nařízenou penaltou pro domácí, kterou v 57. minutě proměnil kapitán Lukáš Kobr.

Hosté po obdržené brance přidali a v 75. minutě po sólovém průniku z půle hřiště vyrovnal Daníček.

Víchové vyšlo střídání a dvě minuty před koncem zápasu střídající Lukáš Kučera s přehledem proměnil šanci – 2:1.

Branky: 57. Kobr, 88. Kučera – 75. Daníček.