Rovensko – Lučany
0:3 (0:1)

Lučany odjely do Rovenska bez tří hráčů ze základu (Maňák – pracovní povinnosti, Bělohlávek a Jaroslav Dítě jsou zranění).

Přesto nastoupila silná sestava a už v 21. minutě se měnil stav. Po faulu na Vojtu Brože nařídil sudí penaltu. Tu s přehledem proměnil Svoboda – 0:1.

Na začátku druhé půle zachránil výsledek skvělým zákrokem Brož, když zlikvidoval téměř jasný gól. Lučany od té doby byly aktivnější a v 60. dokonce zazvonila tyč.

O pět minut později už byl stav 0:2, když Brožovu střelu vyrazil brankář domácích před sebe a pohotový Hradecký míč poslal do sítě.

Rovensko zcela rezignovalo a pět minut před koncem pečetil výsledek opět Hradecký, když mu precizně přihrál Svárovský – 0:3.

Branky: 65. a 85. Hradecký, 21. Svoboda (PK). Rozhodčí: Paulus. Diváků: 70. Lučany: Brož M. – Šindelář, Vokuš, Beránek, Raim – Hradecký, Svoboda (90. Hildebrand), Dítě M. (46. Vávra), Svárovský – Patočka (70. Vít), Brož V.

Mšeno B – Malá Skála
3:1 (0:1)

Hosté se zaslouženě ujali vedení ve 36. minutě zásluhou Pekárka, když nechytatelně poslal míč z dálky do brány a v první půlce nevýrazné Mšeno nedokázalo odpovědět.

Druhé dějství přineslo pohlednější fotbal a hrálo se hodně bojovně. Mšenský Zounek měl plné ruce práce, aby zneškodnil tutovku Malé Skály.

Oslabená Malá Skála však svůj náskok neudržela a v 70. minutě už bylo vyrovnáno. O dvě minuty později otočil výsledek Škvor a výhru pečetil Kobylka v 90. minutě.

Branky: 70. Vejprava st., 72. Škvor, 90. Kobylka – 36. Pekárek. Rozhodčí: Mrkáček, ŽK: 2:2. Diváků: 75. Mšeno: Zounek – Škvor, Vejprava st., Vejprava ml., Zámečník – Oleníček (46. Čermák), Petrtýl, Hall, Weber – Čech, Petr (62. Kobylka). Malá Skála: Krause – Cafourek, Šilhán K., Pekárek, Šilhán J. – Vepřek, Novák, Makula, Serbus – Daníček, Plátek.

Držkov – Nová Ves
3:1 (2:0)

Hosté do zápasu vstoupili lépe, ale svou velkou šanci po chybě domácí obrany nedokázali využít. Odpovědí tak byl úvodní gól Držkova ve 21. minutě, který po individuální akci vstřelil Pala.

Před odchodem do kabin se trefil přesně ještě Hruška z přímého kopu a bylo to už 2:0.

Ve druhé půli se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal se spoustou nepřesností na obou stranách. V 74. minutě přinesl klid do držkovských řad po samostatné akci Petr Prousek.

Hosté jen korigovali na 3:1 v 84. minutě. Šťastným střelcem se stal Dušta. Nadprůměrný výkon podal domácí kapitán Hlubuček a mladý Pala.

Branky: 21. Pala, 45. Hruška, 74. Prousek Petr – 84. Dušta. Rozhodčí: Vachek, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Držkov: Dvořák E. – Prousek T., Dvořák J., Hruška, Machula V. – Řičica D. (70. Polman), Hlubuček, Vaněk, Machačka (80. Kořínek) – Škaloud (65. Prousek P.), Pala.

Plavy – Jenišovice
5:2 (2:1)

Plavy zaspaly začátek a ve 4. minutě prohrávaly 0:1 po trefě Křepely. Jenže vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a Jelínek v 7. minutě mířil přesně. O deset minut později zvýšil na 2:1 nestárnoucí Harik, což bylo do poločasu vše.

Začátek druhého dějství vyzněl lépe pro hosty a ve 49. bylo srovnáno na 2:2. Trefil se Zdeněk Kalousek.

Domácí pak začali více běhat a kombinovat, odměnou jim byl vedoucí gól v 74. minutě, což hosty položilo. Pak bylo jen otázkou času, kdy přijdou další góly. Diváci viděli ještě dva a zápas skončil 5:2.

Branky: 7. Jelínek, 17. Harik, 74. Červinka, 80. Balatka, 90. vlastní – 4. Křepela, 49. Kalousek Z. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 3:3. Diváků: 70. Plavy: Benda – Škoda (46. Balatka), Černý, Votoček, Korotvička – Jön, Tomíček, Jirouš, Harik – Jelínek, Červinka. Jenišovice: Jonáš – Hrabák, Plechatý, Vaněček, Laušman – Bubák, Mařan (80. Kalousek V.), Obršlík, Dlouhý – Kalousek Z., Křepela.

Zásada – Maršovice
0:4 (0:0)

Loňský vítěz I. B třídy z Maršovic přijel v sobotu do Zásady v roli favorita. Papírové předpoklady bezezbytku naplnil a vyhrál 4:0, byť podle slov domácího trenéra Libora Lubase výsledek neodpovídá dění na hřišti.

Domácí borci měli jasné pokyny. Hrát odzadu, důsledně bránit a pokusit se využít šance.

„Maršovice jsme do žádných šancí nepouštěli, i když byla hra pod jejich taktovkou. My jsme hrozili z ojedinělých brejků. V závěru poločasu jsme mohli jít do vedení, když Jarda Šourek nastřelil tyč, ale odražený míč nedokázal do prázdné branky uklidit Srbek,“ litoval zahozené šance trenér Zásady Libor Lubas.

Druhý poločas byl v režii Maršovic, které využily svých šancí, kdežto brankové příležitosti domácí borci proměnit nedokázali. „Chci poděkovat klukům za výkon, výsledek je sice krutý, ale neodpovídal dění na hřišti,“ je přesvědčen trenér Zásady.

Branky: 76., 82. a 84. Sitarčik, 50. Chroustovský. Rozhodčí: Brož, ŽK: 1:3. Diváků: 176. Zásada: Kopal Mil. – Blažek P. (46. Čech), Šourek (88. Žváček), Janka (86. Sovinec), Kubát – Kalous, Srbek, Tyle, Krejčík – Feri, Kopal Mich. Maršovice: Nežádal – Stolín, Skuhravý, Chroustovský, Kohoutek – Toman, Sitarčik, Just (50. Topinka), Macur – Hlubuček (65. Volf), Honzák.