Body by mohly pomoc zachraňujícím se Hejnicím, které plichtily v Semilech. Duel prvního s druhým vyhrál postupující Dub nad Višňovou. VTJ Rapid porazil Cvikov a Hrádek deklasoval Sedmihorky.

VTJ Rapid Liberec – Cvikov 2:1 (0:0)
Další vojáci odletěli na zahraniční misi, druhá várka letí tento týden, a tak VTJ Rapid soutěž dohrává se slátanou sestavou. V úvodu se ve veliké šanci ocitnul cvikovský Kuběj a domácí obrana hasila na roh v poslední chvíli. Ve dvou slibných příležitostech pak postupně byli oba domácí útočníci, ale nedokázali zakončit. Machačný pak sebral z hlavy jistý gól Lukáčovi a na druhé straně bomba Suňka z přímého kopu skončila ve zdi.

Cvikov mohl jít těsně před půlkou do vedení, ale Suňkovu velikou šanci dával Řeháček na roh a následná hlavička Červenky po rohu skončila těsně nad. Na začátku II. půle přestřelil Řeháček hlavou centr po přímém kopu Kordíka a z následného protiútoku se kopala po chybě domácí obrany a faulu penalta. Z ní Bobelák poslal hosty do vedení.

Vojáci byli chvíli rozhození a moc nechybělo, aby znovu inkasovali. Pak si však zpracoval dlouhý výkop Zíky dorostenec Kohl a do odkryté obrany vyrovnal. Cvikov pak měl dvě veliké šance, ale ani Jirák, ani Brenn domácího gólmana nepřekonali. V 83. vybojoval u levé čáry míč Kordík a jeho centr do pokutového území proměnil Husák ve tři body pro domácí.

Branky: 52. Kohl, 83. Husák – 47. Bobelák z pen. Rozhodčí: B. Neugebauer, ŽK: 1:4, ČK: 91. Smeták (C). Diváků: 130. VTJ: Zíka – Rašín, Stárek, Lukáč, Houdek – Husák, Kordík, Potůček, Řeháček – Hegr (81. Grujoski), Kohl.

Český Dub - Višňová 3:2 (2:1)
Postupující Dub odehrál zápas s hráči ze širšího kádru, kteří se ujali vedení Jiránkem. Kvalitně hrající hosté za pět minut srovnali Cýrusem, přesto Vlach dostal Dub opět do náskoku. Ve II. poločase hosté převzali iniciativu a zaslouženě vyrovnali na 2:2. Závěr pak byl hektický, protože obě strany chtěly vyhrát. Moc se nebránilo, ale gól padl až v posledních vteřinách. Nejprve v 90. minutě nastřelil hostující Lachman břevno a při následném protiútoku byl faulován u půlky Němec. Na dlouhý míč z trestného kopu naskočili ve vápně Melka s Jírou, aby se při chytrém uhnutí Melky zamířil přesně Jíra.

Branky: 15. Jiránek, 38. Vlach, 91. Jíra - 20. Cýrus, 51. Jakl. Rozhodčí: Horák, ŽK: 2:2. Diváků: 80. Český Dub: Kubsch - Suchomel (68. Regenermel), Melka, Lanc, Krejčík - Jiránek (60. Hlava), Šimoníček, Donát - Vlach (73. Jíra), Němec, Ševčík. Višňová: Veselý - Branda, Jakl, Doležel, Cýrus - Dobrovodský, Šmidrkal, Havlíček, Zach - Netolický, Lachman.

Semily - Hejnice 2:2 (0:0)
Poločas vyzněl pro hosty, jenže ti se nedokázali trefit do branky. Vrcholem pak byla ve 30. minutě hry zahozená penalta Holubem. Kdyby ji proměnil, zápas by rozhodně vypadal jinak. Takhle se deset minut po přestávce dostali domácí po chybě k míči a bylo 1:0. Pak se mladý gólman hostů nedostal přes svého beka k míči a bylo 2:0. Jenže Hejnice zabojovaly a Severýnem snížily. V 84. prošel Smolný přes tři hráče, ale v koncovce neměl přesnost a sílu. Domácí kontrovali zahozenou šanci, kdy útočník překopl v dobré pozici bránu. A tak minutu před koncem vzal na sebe zodpovědnost Koudelka. Jeho individuální kousek, kdy přešel přes domácí beky, znamenal nakonec cenný bod.

Branky: 54. Hartman, 65. Vrchovský – 71. Severýn, 89. Koudelka. Rozhodčí: Diringer, ŽK: 1:2. Diváků: 105. Hejnice: Dostál - Řezníček (64. Suk), Žlebek, Šulc, Holub - Tučani, Severýn, Smolný, Koudelka - J. Kobr, Smola.

Mimoň - Vratislavice 1:1 (1:0), nedohráno
Hned ve 3. minutě domácí skórovali. J. Rampáček sice šanci vyrazil na roh, ale z něho byli Mimoňští úspěšní. Hosty gól hodně utlumil, takže hráli zakřiknutě a všeobecně špatně. Mimoň měla dvě šance, jednou nastřelila brankáře. Ve druhém poločase se hosté zlepšili, začali podstatně více kombinovat a v 60. minutě byl Z. Rampáček blízko vyrovnání. Jenže jeho pokus skončil na postranní síti. Domácí pak zaměstnali J. Rampáčka několika nebezpečnými střelami, když ten jednu z nich vytěsnil dokonce na břevno. V 75. po nedorozumění domácího brankáře s obranou musel gólman zastavit Pokorného tak, že ho dokonale ve vápně sestřelil. Penalta a z ní Šidák srovnal. Domácí se vrhli do útoku, ale byli také hodně nervózní. Po špatné malé domů Vratislavic měli obrovskou šanci, jenže psychika byla mizerná a hráč jen nastřelil tyč. V 83. došlo ke kontaktu ve vápně hostů a všichni domácí se vehementně dožadovali pokutového kopu. Sudí byl však jiného názoru, takže ho domácí hráč Šesták srovnal ranou pěstí do zad. Na to je však jediný lék: ukončení zápasu. Tím se domácí dostali do pěkné šlamastyky, protože kromě pěkného trestu pro dotyčného borce to je jasná kontumace a dost možná také odběr bodů.

Branky: 3. Sutr - 75. Šidák z pen. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 0:1. Diváků: 90. Vratislavice: J. Rampáček - Slováček, Belas, Šidák, Horáček - Lang, Z. Rampáček, Drbohlav, Dlouhý - Smolák (65. Dlabola), Pokorný.

Hrádek - Sedmihorky 6:0 (1:0)
Hrádek byl na své umělé trávě lepší a Hůlou zaslouženě vedl. Ten se trefil z hranice šestnáctky krásnou, kříženou střelou. Jenže pak se čekalo na druhý gól, který nepřicházel. Ve 26. minutě nastřelil Kraus tyč, ve 41. nastřelil po kombinaci tří hráčů Procházka jen gólmana, podobně jako v závěru půle Holeček. Hosté na malém hřišti sice měli pár útoků, ale všechny nebezpečné. Kýžená druhá branka přišla hned po přestávce, kdy hosté sundali ve vápně k zemi Krause. Z penalty se prosadil Tomáš Janáček. Pak již Sedmihorky odpadávaly a Hrádek přidal další čtyři kusy. Dravý Kraus po hlavičce Procházky, Váňa po rohu Pokorného hlavou, Procházka po kvalitní akci Justa a Petr Štálík, který zužitkoval uličku od Janáčka ml.

Branky: 14. Hůla, 46. Janáček z pen., 55. Kraus, 60. Váňa, 65. Procházka, 82. Štálík. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:1. Diváků: 150. Hrádek: Vašíček - Holeček, Nývlt, Váňa, Brožík - Hůla (50. Janáček ml.), Janáček, Just, Kraus - Procházka (70. Filip), Hlubůček (65. P. Štálík).