To se sice muselo strachovat až do posledního kola, ale v něm neponechalo nic náhodě a posíleno o několik hráčů áčka jasně přehrálo na svém „domácím“ trávníku v Českém Dubu Králův Dvůr.

FK BAUMIT Jablonec B – FK Králův Dvůr 4:0 (2:0)
V úvodu nastřelili Jablonečtí dvě břevna. V 25. min. potom centr Hozdy srazil králodvorský Beutel do vlastní brány, dvě minuty poté pohotově poslal míč od tyče do brány Procházka na 2:0. „Začátek se nám povedl, ale konec půle jsme nesehráli dobře a jednou nás zachránilo břevno, poté výborně zasáhl Špit,“ popsal jablonecký kouč Jiří Hloušek. „Do II. poločasu jsme vstoupili pečlivě hlavně směrem dozadu. A v závěru jsme zaslouženou výhru zpečetili dvěma krásnými góly.“
V 70. minutě vymetl z trestného kopu šibenici Haurdič, po deseti minutách se proháčkoval do vápna Procházka a chytře vstřelil čtvrtou branku.
„Cením si přístupu kluků z áčka, někteří se sami hlásili, aby pomohli, a jejich přístup byl vynikající. Bez nich by to asi bylo v tomto důležitém utkání složité,“ poznamenal Hloušek.

Branky: 27. a 85. Procházka, 25. vlastní (Beutel), 70. Haurdič. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 0:4. Diváků: 200. Jablonec B: Špit - Kuželka, Pavlík, Rathouz, Hozda - Haurdič, Procházka, Černý (79. Parys), Patka - Mešanovič (82. Petřivý), Vukovič (89. Pavlidis).

Sestup do divize nakonec postihl dva východočeské celky Náchod/Deštné a Letohrad. Jablonec B a Liberec B skončily dva body od sestupových pozic na 14. a 15. místě, nováček z Hlavice obsadil desátou příčku.