Diváci, kterých nepřišlo moc, viděli pěkný zápas, okořeněný šesti góly. Líbil se i vám?

Líbil. Byl to zajímavý fotbal plný napětí od začátku až do konce a na tohle budou lidi chodit. Měl kvalitu, měl góly a tohle diváci chtějí.

Jak jste zápas viděl?

Tepličtí k nám přijeli hrát na rychlé protiútoky a mají k tomu i hráče. Místy to i potvrdili, ale jinak kvalita byla na straně jabloneckého týmu.

V čem hlavně?

V lepší kombinaci a také v dobrém pohybu. Kromě čtyř vstřelených gólů si navíc vypracoval další asi čtyři stoprocentní šance.

Už jste se zmínil, že hosté spoléhali na rychlé protiútoky. Překvapili vás ještě v něčem?

Dá se říct, že ne. Ukázali, že mají svou kvalitu a líbilo se mi, že ani za stavu 2:0 pro domácí to nevzdali. Dokázali vyrovnat, ale Jablonec dal nakonec ještě dva góly a prokázal, že má silný tým.

Teplice během pěti minut vyrovnaly. Čekal jste, že se Jablonec po vyrovnání ještě vzchopí a dokáže dát dva góly?

Jablonec sice dostal dva góly, ale stále měl navrch. Pospíchal by řekl, že fotbal nemá logiku, ale já bych dneska tohle nepoužil. Hráči Teplic nehráli na náhodu, a proto vyrovnali. Góly vždycky přijdou po kvalitních akcích nebo po chybách a ty dva góly, které Teplice daly, byly o kvalitě. Také Jablonec dal všechny čtyři góly po pěkných kombinačních akcích, a proto dneska vyhrál. Přestože hosté vyrovnali, vítězství domácích po té hře, kterou produkovali, jsem čekal. Takže po vyrovnání přišly dva góly domácího celku a nedivil jsem se tomu.

Kdybychom to shrnuli. Jak vidíte vítězství Jablonce?

Jako velmi zasloužené. Jablonečtí měli hlavně vpředu svou kvalitu, ale i tepličtí hráči díky rychlým akcím nezaostávali o moc pozadu. Všichni na stadionu viděli pěkný a zajímavý fotbal a je škoda, že na tohle přijde necelých 3 000 diváků.

Jak se těšíte na derby s Libercem?

Moc. Budu na místě a budu fandit Jablonci. Derby je nevyzpytatelné, ale věřím, že Jablonec uspěje. Hráčská síla tady je.