Jablonec - Slovácko 3:1 (1:0)

Na sever Čech se vrátil trenér Petr Rada a pod jeho taktovkou šlape jablonecká parta jako švýcarské hodinky, co zápas to výhra. „Chceme uspět v lize i poháru, vyhrát každý zápas a zatím se nám to daří. Sezona ale bude ještě dlouhá,“ řekl Petr Rada, jenž tým v druhé nejvýznamnější soutěži přivedl mezi nejlepší čtyři, tedy do semifinále.

Domácí dostal do vedení ve 24. minutě Považanec, po hodině hry přidal pojistku Doležal. Hosté se na chvíli dostali zpět do bitvy kontaktní trefou Kubaly, avšak uklidnění přenesl čtvrt hodiny před koncem pro zeleno-bílé forvard Chramosta, povedená zimní posila z Mladé Boleslavi.

Branky: 24. Považanec, 63. Doležal, 76. Chramosta – 67. Kubala. Rozhodčí: Franěk – Wilczek, Vlasjuk. ŽK: Divíšek (S). Diváků: 1142

Jablonec: Hrubý – Holeš, Pernica, Lischka, Zelený – V. Kubista, Hübschman (32. Doležal), Považanec – Masoupust (87. Pleštil), Chramosta (83. Breda), Jovovič. Trenér: Petr Rada.

Slovácko: Daněk – Šimko, Břečka, Šumulikoski, Divíšek – Petr (46. Rezek), Daníček, Machalik, Havlík (46. Navrátil), Vasiljev – Kubala. Trenér: Michal Kordula.