„Přichází na doporučení manažera Igora Gluščeviće. Podařilo se nám udělat transfer v rámci našich finančních mantinelů. Je to perspektivní hráč a rádi bychom následně využili opci a Vladimir by u nás zůstal delší dobu. Věříme, že nám zvýší konkurenci u ofenzivních hráčů,“ říká k příchodu Jovoviće výkonný ředitel jabloneckého klubu Petr Flodrman.
Rodák z Nikšiće začal v klubu Sutjeska Nikšić. Zahrál si také v kvalifikaci o Evropskou ligu proti Šerifu Tiraspol. Na konci sezony 2014/2015 odešel do CZ Bělehrad, odkud hostoval v OFK Bělehrad, Napredak Kruševac či Spartak Subotica.

Pravidelně nastupuje v reprezentačních výběrech. Od národního týmu do 19 let se propracoval až do A týmu reprezentace Černé Hory, kde má na kontě 8 startů. Už dnes se zapojil do přípravy s jabloneckým týmem před domácím utkáním s Viktorií Plzeň. „Jsem spokojený, že jsme přivedli takového hráče do Jablonce. Je to reprezentant áčka Černé Hory. Je to mladý hráč, bude makat, aby ukázal, že má kvalitu a dokáže pomoct Jablonci,“ tvrdí hráčův manažer Igor Gluščević.