Hanáci sice v sobotním domácím utkání do svého soupeře z Jablonce bušili celých 90 minut, ale branku Andrův stadion poprvé v sezoně neviděl.

"Věděli jsme, že Sigma je doma silná na míči, dobře kombinuje a hraje v pohodě. Bylo to tak i na hřišti. Domácí byli v prvním poločase více na míči. Paradoxně jsme ale měli největší příležitost my, jenže jí Doležal neproměnil. Také po změně stran byla Sigma více na balonu. My jsme poctivě bránili a chodili do protiútoků. Jeden takový nevyřešil úplně dobře Tecl. Nakonec jsme měli v závěru štěstí, když soupeř neproměnil dvě velké příležitosti. Ale Vlasta Hrubý obě ty šance skvěle vychytal a zachránil pro nás bod. Ten je pro nás teď zlatý,“ uznal trenér Jablonce Zdeněk Klucký.

SK Sigma Olomouc – FK Jablonec 0:0
Rozhodčí: Proske – Kotík, Arnošt (Orel). ŽK: Jovović, Kubista, Hübschman. Diváci: 4543.
Sigma: Buchta – Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek – Kalvach – Zahradníček (87. Hála), Houska, Plšek, Falta (72. Moulis) – Chorý (72. Texl). Trenér: Václav Jílek.
Jablonec: Hrubý – Janković, Kysela, Hübschman, Hanousek – Masopust (87. Zelený), Kubista, Trávník, Jovović – Doležal (74. Mihálik), Tecl (90. Považanec). Trenér: Zdeněk Klucký.