Jablonec hostí fotbalisty Bohemians, které oproti původním očekáváním přijede podpořit jen hrstka fanoušků.
Klokani totiž nevyprodali ani sektor pro vlajkonoše hostů, tudíž všechny permanentky na tribunu Jih zůstávají v platnosti.
Fotbalisté Bohemians stále čekají na svou první letošní ligovou výhru. První gól vstřelili dokonce až v posledním kole, když dvěma góly v závěru vybojovali alespoň remízu se Žižkovem.
„Bohemka vyniká zejména agresivitou a nasazením. Její hráči jsou velkými bojovníky, většinou urostlejších postav, a rvát se s nimi bude těžké,“ uvedl jablonecký trenér Luboš Kozel.
Chybět mu bude zraněný Jan Vošahlík, otazník stále visí nad kapitánem Miroslavem Barankem, který nedohrál poslední zápas na Kladně a jeho absence byla hodně znát.
Naopak připraveni budou Filip Klapka a Luboš Loučka, kteří po dlouhodobém zranění zazářili v pohárovém utkání v Novém Bydžově, který Jablonec rozstřílel 7:0.
„Pokud se nic mimořádného nestane, považuji oba za stoprocentně zdravé a není vyloučeno, že nastoupí,“ dodal Luboš Kozel.
Jablonci se proti fotbalistům Bohemians daří. V samostatné české lize s Klokany prohrál jen dvakrát, oba zápasy v sezoně 1999 – 2000. Sedmkrát Jablonec zvítězil a třikrát zápas skončil remízou. Třináctý vzájemný zápas začíná v neděli od 17 hodin.