Zápas se odehrál za velkého tepla na dobře připraveném hřišti v Roudnici u Hradce Králové. Pět set diváků, kteří se přišli na zápas prvoligového Jablonce a druholigového Hradce, se mělo na co dívat. V 18. minutě se trefil do jablonecké branky Přibyl. Jablonec na obdržený gól reagoval ve 34. minutě Nulíčkem po nacentrovaném balónu zleva.
Do druhého poločasu nastoupil Jablonec se sedmi novými hráči. Hradec se v něm ujal vedení díky Vodehnalovi, ale hned z protiútoku skórovala nová posila jabloneckých Hamouz. Potom přišly další dvě trefy Hradeckých. Jablonec stačil ještě do konce zápasu pouze zkorigovat na konečných 3:4. Ve středu pole Jablonec vybojoval balón a Miroslav Baranek ho dobře umístil do branky.
„Snažili jsme se prostřídat všechny hráče tak, aby byla jejich zátěž rovnoměrně rozložená na všechny. I pro nás to bylo poznávání nových hráčů, kteří do týmu přišli, a zjišťování, jakou mají formu. Bylo to dobré utkání, ve kterém jsme dali tři pěkné góly, ale zápas jsme si prohráli především vlastními chybami v obraně,“ řekl po prohraném utkání asistent trenéra Jozef Weber.
Branky: 34. Nulíček, 53. Hamouz, 83. Baranek. Rozhodčí: Šedivý. Diváků: 500. Poločas: 1:1. FK Jablonec 97 – Bobok, Fukal (46. Eliáš), Zábojník, Homola (46. Krejčí), Hamouz, Flachbart (46. Stožický), Vácha (Šisler), Kordula, Hloušek (46. Hozda), Nulíček (46. Baranek), Zelenka (46. Vošahlík).
FC Hradec Králové – I. poločas: Podhajský, Přibyl, Wozniak, Pospíšil, Rezek, Karal, Pilař, Gavula, Pacák, Hašler, Vodehnal. II. poločas: Podhajský, Chleboun, Filip, Ferčák, Kaplan, Jiroušek, Bouška, Černý, Pospíšil (66. Pacák), Vodehnal (66. Dvořák)