„V rámci staré gardy máme extrémně vysokou marodku, a tak jsme letos vzali po dohodě s pořadatelem na zkušenou i pár mladších holek, vesměs dorostenek kolem třicítky. A díky našemu mladému šikovnému řidiči Adamovi jsem snad poprvé na turnaji Legend zaujal místo skutečně nejstaršího účastníka naší výpravy já osobně!“, vysvětluje s nadsázkou zkušený kouč.

Bylo to koukatelné

V loňském roce přivezly Čertice bronz za 3. místo a k tomu individuální ceny pro nejlepší střelkyni a nejstarší hráčku turnaje. Letos omlazený tým dovezl celkové 4. místo a k tomu individuální cenu pro nejlepší brankářku turnaje, pro Kateřinu Vávrovou.

„S účastí a s předvedenou hrou jsem spokojený. Nevyšel nám herně pouze jeden jediný zápas a to po dlouhé cestě od brzkých ranních hodin hned ten první s Moravskoslezským krajem. Ostatní duely byly z naší strany všechny koukatelné, holky se snažily a předvedly i dost pohledných akcí.

Brambory jsou cenné 

Všechny výhry byly pochopitelně sladké,. Ale přesto jsem já osobně byl nejvíce potěšený výkonem týmu paradoxně při nešťastných dvou porážkách o gól 0:1 a 1:2 s konečnými vítězkami a obhájkyněmi titulu, s výběrem Prahy a s celkově třetími fotbalistkami domácího Brna.“, hodnotí výkony svých svěřenkyň Jan Štol. „Mikulášské brambory jsou vzhledem k začátku prosince nejen symbolické, ale vzhledem ke konkurenci i značně cenné. A neocenitelné jsou potom chvíle strávené s úžasným týmem mezi dobrými přáteli!“, dodal dlouholetý trenér dívčího fotbalu.

Sestava: Kateřina Vávrová – Monika Proboštová, Jaroslava Bornerová, Monika Fuksová, Eva Horáková, Marie Ščuková a Veronika Runčíková. Realizační tým: trenér Jan Štol, vedoucího týmu Adam Aubrecht a kustod Rudolf Kožený