Třetí vítězství získali na hřišti v Břízkách hráči A dorostu BAUMIT v České lize, když porazili nováčka soutěže ze Sezimova Ústí.

Starší dorost: FK BAUMIT JABLONEC – FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 2:1 (0:1)
Vítězství si zajistili jablonečtí dorostenci až v samotném závěru utkání, když do té doby prohrávali gólem z poslední minuty prvního poločasu. To se hostující Rosůlek prosmýkl mezi domácími beky a podél Fendricha poslal míč do sítě.

Naděje jabloneckého fotbalu byly lepší prakticky celý zápas, ale své akce nedokázaly zakončovat brankou.
Již v první části měl slibně vyhlížející šanci Rudolf, ale souboj s brankářem prohrál.

Druhý poločas se hrál za stálého tlaku domácích a hrálo se téměř neustále na polovině Sezimova Ústí, o čemž svědčí i poměr rohů 10:1. S tím přicházely i šance, ale ani z těch vyložených branka ne a ne padnout.

Až přišla šestaosmdesátá minuta, kdy Daníček vysunul pravou stranou Kouřila, a ten z úhlu prostřelil brankáře. Hned minutu nato dal Rudolf vítězný gól, který v závaru na malém vápně míč polovysokou střelou napálil do sítě.

Branky: 86. Kouřil, 87. Rudolf. Sestava: Fendrich – Mádle, Kouřil, Klimenta, Havlín – Simon, Šilhán (46. Mölzer), Najman (69. Pastor), Diviš (46. Hloušek) – Rudolf, Daníček (89. Paldus).

Utkání mladšího dorostu: FK BAUMIT Jablonec nad Nisou C – FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 6:2 (2:1)
Po středeční těsné výhře nad rezervou Budějovic čekal v sobotu kluky soupeř, před kterým měli respekt. Podali bojovný výkon a celé utkání měli ve své režii. „Mám radost z povedených akcí, které jsme zakončili brankou. Kluci se přesvědčili, že tvrdá práce nese odměnu,“ řekl po utkání trenér Roman Skuhravý.

Branky: Vaněček a Štemberk po 2, Pavlata a Franců.