Na programu bylo několik utkání Muay thai a K1. K jednomu z hlavních zápasů večera nastoupil na pětikolovou bitvu boxer Iron Fighters Rádlo Jan Fendrich proti polskému Sebastianu Wytwerovi, který trénuje v Holandsku a má na svém kontě kolem padesáti utkání, dva tituly mistra světa v thajském boxu a je mistrem Polska a vítěz světového poháru.

V očekávání velmi tvrdého utkání začal Honza opatrně a eliminoval všechny útoky soupeře. „Trefil pěknou otočku na žebra a ke konci kola si Wytwer naběhl na zadní hák, po kterém si sedli na zadek,“ popisuje tvrdý boj trenér Škeřík. Od série dalších úderů, možná i posledních v zápase, zachránil polského borce gong oznamující konec kola.

Od druhého kola se zdálo, že je v ringu už jen jeden boxer. Střed ringu opanoval Fendrich a neustále vyvíjel tlak na soupeře a připravoval si konečný úder. Několik tvrdých úderů našlo bradu soupeře, ale houževnatý polský borec ustál a vydržel všechny kola. „Honza si tak připsal další vítězství, tentokrát na body v profesionálním ringu,“ dodal na závěr zápasu Alois Škeřík.