Camel Jablonec – Tanvald 2:2 (0:2).
Domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale neproměnili ani ty nejvyloženější šance, zejména v prvním poločase. Ve druhé části hry Camelu zachránil aspoň remízu důrazný stoper Dutka, autor obou jejich gólů. Hosté i přes vedení po prvním poločase, které jim zajistil nestárnoucí kanonýr Kulhánek, byli v závěru rádi za získaný bod.

Branky: 63, a 75. Dutka – 10. a 40. Kulhánek. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (65. Kulhánek). Diváků: 80. Camel: Kysela – T. Vele, Nauč (39. Dutka), Trojan, Nigrini – Obšil, Lipský, Feri, Obereigner – J. Vele, Novotný (60. Poláček). Tanvald: Koželuh – Cerman, Jodas (32. Koštejn), Ducháček, Lorenc – Hlušička, Prusík, Kulhánek, Poláček – Řezáč, Fisch.

Kořenov – Zásada B 3:1 (0:1).
Soupeřům z druhé poloviny tabulky je každý bod dobrý, ale i když první část gólově vyzněla pro hosty, průběh celého utkání zastihl v lepší formě Kořenov. Svoje trápení v koncovce protrhl až ve druhé půli, když se mu po otočce podařilo vyrovnat a v závěru strhnout výhru na svoji stranu.

Branky: 47. a 78. Malec, 83. Doležal – 35. Špaček. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Kořenov: Smrčka – Liška, Věneček, Kovačík, Lacina (59. Doležal) – Svoboda, Malec, Ježek, Břicháček – Kohút, Fojtík. Zásada B: Mrkvička – Princ, Kilinger, Vébr, Kotyza (81. Khlebstov) – Špaček, Mich. Kopal, Mil. Kopal, Varga – Krupka (63. Blažek), Ráliš.

Smržovka – Harrachov 3:5 (2:1).
Ve vyrovnaném utkání byli Smržovští zpočátku lepším týmem, zajistili si po prvním poločase vedení, ale bohužel, několika zraněními doplatili na tvrdé souboje. Hosté krátce po otevření druhé půle vyrovnali a ujali se vedení. Domácí po druhé žluté ztratili Rydvala a bylo téměř rozhodnuto. Když v závěru chtěli vyrovnat, utekl Veselý a rozhodl o výhře hostů.

Branky: 6. Navrátil, 20. Jelínek, 62. P. Picka – 4. Chlup, 51. Hlava, 56. Barbořák, 60. Kyncl, 82. Veselý. Rozhodčí: Albl. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (58. Rydval). Diváků: 80. Smržovka: Macek – Rydval, Navrátil, Z. Picka, Pipek – Kobr, Mazánek, J. Picka (30. J. Kedroň, 46. Červenka) Štěpánek – P. Picka, Jelínek. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Barbořák, Mach – Žídek, Kyncl, M. David, Veselý – Chlup, Hlava.

Velké Hamry B – Rychnov 3:1 (2:1).
Celé utkání bylo jednoznačně v režii domácích, ale i ti měli problémy s proměňováním šancí. Když se hosté propracovali k nějaké šanci, stál jim v cestě nestor domácích brankář Průcha. Nejlepší akcí zápasu se při poslední brance prezentovali otec a syn Prouskové, když po jejich souhře do prázdné branky skóroval J. Pešat.

Branky: 12. Sedlmajer, 39. J. Miček, 55. J. Pešat – 29. Bavlovič. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Velké Hamry: T. Průcha – D. Průcha, Pekelský, Lála, J. Pešat – Kopal, Kuželka (51. L. Pešat), Miček (51. Prousek ml.), Prousek st. (73. Lysak) – Sedlmajer, Titlbach. Rychnov: Lumnitzer – Patka (76. Drahoňovský), Marek, Vrběcký, Mahdal – Hlubuček, Kubát, Knotek (46. Novotný), Pfeifer – Krulich (46. Krejčí), Bavlovič.

Rádlo – Nová Ves 7:4 (3:2).
Střetnutí dvou týmů, které procházejí krizí. Rádelské opustilo devět fotbalistů a Novoveským se letošní podzim zatím vůbec nevydařil a jsou stále bez bodu. Po vyrovnaném průběhu v prvním poločase měli domácí jednobrankový náskok, ale hosté hned po obrátce srovnali a využili průchodnosti domácí obrany. V gólovém festivalu zářili dva autoři hattricku rádelský Hruška a Hušek z týmu hostí, což je pro Vesko podzimní rekord.

Branky: 5., 64. a 78. Hruška, 26. Pešek, 39. Tyle, 62. Janka, 87. Vitvar – 4.,18. a 70. Hušek, 48. Šimůnek. Rozhodčí: Bukvic. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Rádlo: Adam – Helm, Rákay, Miškovský (69. Vitvar), Kučera – Lána (64. Leitgeb), Janka, Hruška (80. Novák) – Pešek, Tyle. Nová Ves: Stránský – Žváček, Šilhán, Černý, Jirásek – Jungmann, Macur, Šimůnek, Kinzel – Fahmi, Hušek.

Janov – Lučany B 0:1 (0:0).
Při prohře vedoucích Maršovic mohli se Janovští dotáhnout na rozdíl pouhých bodů na špici přeboru. V průběhu zápasu byli po většinu lepším celkem, ale ve druhé části rozhodla jedna povedená akce Lučanských k zisku tří bodů. Domácí ztratili balon před půlí, Majstorovič zatáhl podle lajny a z jeho centru se Andrš nemýlil. „S výsledkem jsme spokojeni, ale musíme uznat, že má Janov vyšší kvalitu hráčů a byli lepší,“ konstatoval trenér hostí Oldřich Churý ml.

Branka: 70. Andrš. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Janov: Ducháček – Martínek, M. Kittel (70. P. Kittel), Zámečník, Beneš – Bočan, Nitsche, Majer, Hrabánek (40. Puchrik) – Dejmek (80. Huk), Kovalda. Lučany B: Brož – Nesvadba, Frydrych (54. Sochůrek), Kořínek, Šindelář – Killian, Maruška, Dítě, Patočka – Andrš, Majstorovič.