Ti viděli bojovný fotbal, ve kterém byli domácí před brankou nebezpečnější a zaslouženě vyhráli. Již v první půli měl dvě velké brankové příležitosti ex mšenský Láďa Čech, ale nejprve v záklonu hlavou míč netrefil ideálně a vzápětí jeho sólo vychytal brankář Zounek. Ten zejména v první půli podal skvělý výkon a jen díky němu Mšeno do poločasu neinkasovalo. Své šance nedali Michal Dítě, Bělohlávek a neujala se ani střela Šicha z dálky. „V první půli to byl souboj Zounka s lučanskými hráči, nebýt jeho, již v poločase jsme prohrávali,“ byl si vědom trenér Mšena Michal Klacek.
Mšeno se v první půli také snažilo, ale šanci si prakticky nevytvořilo. Mělo jen několik náznaků, ale chyběla mu finální přihrávka.
Úvod druhé půle vyšel domácím skvěle. Po pravé straně unikl Čech, zacentroval do šestnáctky, kde byl důrazný Bělohlávek a ten v těžké pozici dokázal míč dopravit do sítě. Poté domácí vsadili na defenzivu, hráli zodpovědně zezadu a čekali na chyby Mšena. To se marně snažilo o zteč Kotykovy branky a jelikož ani Lučany již další brejk nedokázaly proměnit v branku, skončilo utkání těsným vítězstvím Lučan v poměru 1:0.
„Jsem spokojen. Kluci si plnili taktické pokyny a již v první půli jsme mohli mít dostatečný náskok. Zounek hosty podržel. Moji kluci podali dobrý výkon, za který jim musím poděkovat,“ radoval se po zápase trenér Lučan Dalibor Motejlek.
Hostující kouč byl po zápase smutný, zejména z výkonu hráčů. „Tak špatně hrát jsem kluky dlouho neviděl. Prakticky jsme si nevypracovali žádnou šanci, takže jsme zde dát branku ani nemohli,“ pravil po utkání Klacek.
Branka: 50. Bělohlávek. Rozhodčí: Miklovič. ŽK: 3:2. Diváků: 210.
Lučany: Kotyk – Hrabánek, Vokuš, Hradecký – Svoboda, Beránek, Šich, Maňák – M. Dítě (90. Hanus), Čech (88. Vít), Bělohlávek (Zich).
Mšeno: Zounek – Matoušek, škvor, Hýř, Vanc (65. Hadidi) – J. Lietava, Vrabec, Zámečník, Švorc – O. Lietava) 60. D. Ryšavý), Petr.