„V první půlce jsme rozhodli a pak už jsme jen kontrolovali výsledek," stručně zhodnotil další zápas I. B třídy trenér Jenišovic Petr Randák a dodal: „Bylo to jiné mužstvo než třeba Mšeno, Rozstání nebo liberecký Pěnčín. Kvalita byla slabší. Nejsou slabí, ale rozdílné postavení v tabulce bylo znát." Připomněl ale, že měli ze soupeře i respekt, protože dobře věděli, že dovede venku vyhrát.

V průběhu utkání předvedli domácí několik ukázkových šancí. „Dali jsme si na ně pozor, ale byli jsme rychlejší a lepší. Do čtyřiceti minut jsme utkání rozhodli. V 10. minutě Marek Randák dal ukázkovou branku, u které a soupeřův gólman neměl žádnou šanci," popsal jeden z gólů trenér. Jedinou branku se podařilo soupeři vstřelit v momentě, kdy Jenišovice polevily ve hře a už jen kontrolovaly.

Podle postavení v tabulce jsou zvyklí na náročnějšího soupeře. Už se k dalším brankám nehecli, i když jich mohlo padnout z kopaček hostů možná deset.

„S náročným soupeřem se jinak hraje a běhá na hřišti. Pak už to z naší strany bylo prostě vlažnější. Druhá půle doslova velice odpočinková," řekl jenišovický kouč.

O víkendu je čeká doma Osečná. „Bude to mančaft tvrdšího zrna. Uvidíme, snad si s ní poradíme. Kvalitu máme a chceme ji potvrdit. Bodů jsme teď nasbírali dost," připomenul jenišovický kouč.

Těžké utkání, jak řekl, je ale pak bude čekat ve Frýdlantu na umělce. Ten bude mít výhodu domácího prostředí. A jenišovický tým dobře ví, že to už moc odpočinek a pohoda nebude.