Lučany – Mšeno B 3:8 (0:2)

Mšeno přijelo do Lučan s velmi silnou sestavou, ve které figurovalo několik hráčů A týmu. Navíc se po dlouhém trestu vrátil na hřiště Ondra Bočok, ale mezi tři tyče se nepostavil a šel hrát do útoku. Díky jeho pěti brankám zvítězilo Mšeno 8:3. Nutno říct, že Lučanům nedorazil brankář a chytal tak musel hráč z pole Lejsek. První poločas vyhráli hosté díky brankám Bočoka a Lietavy 2:0. Krátce po obrátce zvýšil na 3:0 Bočok. Zanedlouho se však podařilo Lučanům snížit zásluhou Bělohlávka. Za dalších minut už byl stav 2:3 a trefil se opět Bělohlávek. Jenže Mšeno nadále válcovalo svého soupeře a kdo jiný, než Bočok, zvýšil na 4:2. Poslední jiskřičku naděje vykřesal pro domácí Hradecký v 75. minutě – 3:4. Jenže o tři minuty později dal svou čtvrtou brankou Bočok a stav byl 3:5. Do konce utkání se už domácí neprosadili, ale hosté to zvládli ještě třikrát. Postupně se trefili Krejčík, Bočok a Lietava.

Branky: 55. a 62. Bělohlávek, 75. Hradecký – 22., 47., 68., 78. a 83. Bočok, 39. a 88. Lietava O., 80. Krejčík. Rozhodčí: Hnětýnka, ŽK: 2:2. Diváků: 120. Lučany: Lejsek – Beránek (64. Vávra), Killián, Vokuš, Raim – Svoboda, Maňák, Bělohlávek, Patočka (52. Krága) – Dítě, Hradecký. Mšeno: Farský – Škvor, Bočok, Daniel, Hýř, Ryšavý, Kobylka, Lietava O., Koudelka, Vrabec, Vanc. Střídal: Krejčík.

Nová Ves – Plavy 1:1 (1:1)

Nová Ves je sice na chvostu tabulky, ale její mladí útočníci předváděli dobrý fotbal. Nicméně jejich zbrklost a nezkušenost nestačila na dvojici zkušených harcovníků v obraně na straně Plavů. Korotvička s Korbelářem v zádech s Bendou je nepustili prakticky k ničemu. Na druhé straně si hosté vytvořili množství loženek, ale nedařilo se je proměnit. To se podařilo jen jednou v 8. minutě, kdy se prosadil Lukáš Černý. Po necelé půlhodině hry se uplatnilo otřepané nedáš – dostaneš. Po velkých neproměněných příležitostech Plavů udeřili domácí a ve 25. minutě prostřelil Máka brankáře Bendu a stanovil tak konečný výsledek 1:1. Ve druhém dějství se obraz hry nezměnil, Plavy tlačily, ale branku už vstřelit nedokázaly. Své šance pálili zejména Čermák s Černým. Navíc bylo na některých hráčích Plavů znát, že mají v nohách dopolední utkání za béčko.

Branky: 25. Máka V. – 8. Černý. Rozhodčí: Jirák, ŽK: 2:5. Diváků: 80. Plavy: Benda – Škoda, Černý J., Votoček (58. Balatka), Korotvička – Korbelář, Šálek (78. Fadrhonc), Šimerda, Lejsek - Čermák, Černý L.

Malá Skála – Zásada 4:2 (2:1)

V prvním poločase viděli diváci dobrý fotbal a velké množství šancí, zejména na straně domácích. Na tutovky by bylo skóre asi tak 8:2, jenže hraje se na góly. Skóre otevřel ve 3. minutě Jirka Šilhán, aby za dvě minuty vyrovnal Janka. Těsně před přestávkou se prosadil ještě Pekárek z penalty. Po změně stran už nebylo tempo hry takové, jako v prvním dějství. Ale přeci jen se Malá Skála dočkala branky. V 53. se prosadil opět Šilhán. Dvacet minut před koncem zápasu se ještě prosadil podruhé v zápase Pekárek a tím vnesl úplný klid do řad domácích. Poslední slovo však měla Zásada, když se taktéž podruhé prosadil zásadský Janka.

Branky: 3., 53. Šilhán J., 43. (PK), 70. Pekárek – 5., 74. Janka. Rozhodčí: Hanyk, ŽK: 1:0. Diváků: 50. M. Skála: Krause – Kobrle, Serbus, Cafourek, Šilhán K. – Plátek, Daníček, Šída, Kotrba Z. – Pekárek, Šilhán J. Zásada: Kopal Mil. – Blažek, Šourek, Kopal Mich., Kalous, Krejčík, Čurda, Růžička, Feri, Fišer, Janka. 57. Žváček – Blažek, 68. Blažek T. – Čurda, 77. Sovinec – Šourek.

Jenišovice – Mírová 3:4 (1:1)

Domácí Jenišovice, které bojují o záchranu v I. B třídě, hrály s vítězem soutěže vyrovnanou partii a v některých momentech dokonce svého soupeře přehrávaly. Důkazem toho je vedoucí branka ve 25. minutě, kdy se prosadil Bernard. Pak ale přišlo vyrovnání z kopačky Jíry, který o deset minut později proměnil penaltu. Tentýž hráč pak otočil výsledek v 55. minutě. Jenže domácí se nevzdali a v 65. minutě vstřelil svou druhou branku Bernard z penalty. V 77. dával branku na 2:3 Císař, houževnaté Jenišovice však ještě zabraly a dokázaly o tři minuty později vyrovnat, šťastným střelcem byl Prkno. Když se zdálo, že zápas skončí zaslouženou remízou, tak se v 88. minutě trefil Zelnický a rozhodl o vítězství Mírové. Je však s podivem, když sedm hráčů Mírové dostalo žluté napomenutí, že dohráli až do konce utkání.

Branky: 25., 65. (PK) Bernard, 80. Prkno – 35. (PK), 55. Jíra, 77. Císař, 88. Zelnický. Rozhodčí: Brož V., ŽK: 2:7. Diváků: 60. Jenišovice: Pašta – Plechatý, Svoboda, Marek D., Rosenbaum - Hanuš, Bernard, Kalousek Z., Prkno - Soudský, Hradecký.

Maršovice – Harrachov 3:3 (1:3)

Harrachov je v podobné situaci jako Jenišovice, nicméně jej nečekal jednoduchý zápas na půdě loňského mistra I. B třídy. Jenže Maršovicím se v poslední době příliš nedaří a nejinak tomu bylo i v prvním poločase tohoto zápasu. Harrachov šel do zápasu beze strachu a se svými rychlými brejky dokázal obranu Maršovic zcela vymazat. Výsledkem toho je poločasové vedení Harrachova 3:1. V kabině domácích pak bylo o přestávce velmi dusno a hráči si před druhým poločasem uvědomili, že takhle by to nešlo. V 52. minutě snížil na rozdíl jediné branky Sitarčík. Maršovice pak měly soustavný tlak a vyprodukovaly velké množství šancí, jenže se je nedařilo proměňovat. To se podařilo až tři minuty před koncem, kdy se trefil Volf a rozhodl alespoň o remíze.

Branky: 41. Macur, 52. Sitarčík, 87. Volf – 14. a 36. Veselý, 23. Barbořák R. Rozhodčí: Bukvic, bez karet. Diváků: 250. Maršovice: Sedláček – Skuhravý, Vogt, Habr, Volf, Toman, Šimčík, Sitarčík, Macur, Mrkvička, Honzák.

Rovensko – Držkov 2:1 (1:1)

Hrálo se utkání plné nepřesností a chyb. Začátky obou poločasů patřily Držkovu. V prvním poločase využil nedůrazu v malém vápně Pala a hlavičkou dorazil do odkryté branky. V poslední minutě první půlky Rovensko srovnalo na 1:1. Největší šanci druhého poločasu měl opět Pala, který z malého vápna po dobré nahrávce Prouska přestřelil zcela odkrytou branku. Od 70. minuty bylo Rovensko aktivněší a mělo větší touhu po vítězství. Po vstřelení branky v 75. minutě už Držkov domácí do žádné větší šance nepustili a zápas tak skončil výsledkem 2:1.

Branky: 44. Skalický, 75. Mencl – 7. Pala. Držkov: Dvořák E. – Hlubuček, Dvořák J., Hruška, Machula (12. Prousek P.) – Zajíc, Batěk, Vaněk, Machačka – Stumer (73. Škaloud), Pala.