Před utkáním měly oba celky problém s nedostatkem hráčů. Domácí postrádali zraněného Marka, Flodrmana, Plechatého a Trče. Hosté přijeli v deseti, a až na druhý poločas tam dorazil Krupka.

Jenišovice šly do vedení již ve 3. minutě brankou Pekaře, který z dálky překonal Růžičku. Hosté ohrožovali domácí z brejku a po jednom z nich vyrovnal Kirschner. Těsně před poločasem vrátil domácím vedení z pokutového kopu Vaněček.

Po změně stran měli domácí trvalou převahu, ale hosté dobře organizovanou obranou dirigovanou Antonínem Rožněm odolávali. Skórovat se tak povedlo až v 89. minutě Soudskému. Hosté v nastaveném čase po rohovém kopu výsledek kosmeticky upravili.

Branky: 3. Pekař, 43. Vaněček (PK), 89. Soudský - 25. Kirschner, 91. Boudík. Rozhodčí: Hradecký. ŽK: 2:0. Diváků: 80.
Atax Jenišovice: Sucharda – Hrabák, Vaněček, Imlauf (75. V. Kalousek), Vodháněl – P. Burnus, Laušman, M. Hanuš, Dvořák – Pekař (60. Rosenbaum), Soudský.
Sokol Zásada: Růžička – Princ, Rožeň, Boudík, Varga – Kotyza, Kubát, Kopal ml., Vondráček – Kirschner, Krupka.