Ke druhému venkovnímu utkání vyrazila Jiskra Mšeno B do nedalekých Hodkovic. Pro hosty ale zápas dobře nedopadl. „Dnes jsme si nezasloužili vyhrát. Domácí byli lepší a důraznější. Předčili nás pohybem i nasazením. Pravda ale je, že my své šance nedokázali proměnit a domácím tam spadlo skoro vše," řekl po zápase trenér hostů Miroslav Braniš.

Na začátku byli sice hoši ze Mšena aktivnější a už ve druhé minutě se hostující Čížek hnal sám na domácí branku, ale trefil pouze brankáře. Několik dalších úniků zastavil praporek pomezního rozhodčího. Poté se hra vyrovnala a domácí začali být živější a důraznější.

DOMÁCÍ ŠANCI VYUŽILI

Ve 21. minutě se domácím podařilo zachytit špatnou rozehru hostí a Pavlík zakončil samostatný únik přesně. 1:0 pro domácí. Ve 35. minutě se Jiskře podařilo vyrovnat. Po přesném pasu Šourka se trefil Přibyl. Ve 44. minutě se po faulu Čížka kopala penalta a tu proměnil Pavlík. S výsledkem 2:1 pro domácí se šlo i do kabin.

Vstup do druhého poločasu se Jiskře, již jako tradičně nepovedl a hned ve 47. minutě se po brejku a přihrávce pod sebe, trefil domácí Vaňo. Jiskra však nesložila zbraně a vrhla se do útoku a po pěti minutách měla možnost snížit z pokutového kopu.

ZAPOMNĚLI NA VRÁTKA

Hýř však tuto možnost trestuhodně zahodil. Jiskra se snažila i nadále útočit, ale pozapomínala na zadní vrátka, a tak se domácí hráči dostávali do šancí. Jednu z nich přesně zakončil Vojtíšek a Jiskra prohrávala již 4:1. V 71. snížil hostující Švorc, ale poslední slovo měli opět domácí. V 73. minutě se trefil Jáč. Vítězství domácích bylo zasloužené.

„Doufám, že toto utkání pro nás bude ponaučením a hned v dalším zápase, který hrajeme v neděli v 17 hodin s nováčkem z Kamenice, předvedeme úplně jiný výkon," uzavřel hodnocení kouč Miroslav Braniš.

Sestava Mšena: Braniš, Šourek, Krámský (75. Počta) Hýř, Vávra (46.Böhm), Pešat, Jiroušek, Novotný, Přiby (63. Marek), Čížek, Švorc.