Hosté přijeli s pověstí brejkového celku, na což trenér Mšena Michal Klacek své svěřence upozorňoval. Ovšem ti jeho varování nebrali zcela vážně, za což byli již ve druhé minutě potrestáni, když z brejku inkasovali. „Hráče jsem na to výslovně upozorňoval,“ zlobil se Klacek.

Následně domácí převzali iniciativu, ale fotbalové krásy diváci mnoho neviděli. „Více se bojovalo než se hrál fotbal. Důležité ale bylo, že se nám podařilo ve 28. minutě srovnat,“ oddechl si kouč Mšena.

Branka jeho svěřence uklidnila, a ti na umělé trávě, na které se zápas hrál, ovládli hru a ve 40. minutě dal jejich vedoucí branku Ondřej Lietava.
Také ve druhé se více bojovalo než kombinovalo a v 69. minutě přišli domácí o špílmachra, když si Vrabec vymknul kotník. I bez něj však Mšeno pojistilo jednobrankový náskok, když se v 72. minutě podruhé v zápase trefil Ondřej Lietava.

„Bodů si velmi ceníme. Byly vybojované,“ radoval se úspěšný trenér Jiskry Mšeno Klacek a dodal: „S podzimem jsme spokojeni, i když s některými okamžiky nejsem zcela spokojen. I v sobotu místy bolely oči, kazili jsme mnoho přihrávek, ale důležité jsou tři body, které jsme získali.“

Branky: 28. Pavlata, 43. a 72. O. Lietava – 2. Havlíček. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 3:2. Diváků: 30.
Jiskra Mšeno: Zounek – Škvor, Pavlata, Vanc, Petr – Charouz, Matoušek, Vrabec (69. Ryšavý), J. Lietava (80. Hýř) – Švorc, O. Lietava (85. Janků).