Po dvou vítězných domácích zápasech chtělo Mšeno udržet krok s prvními Jirny, které zřejmě letos ani jednou body neztratí, ale bohužel se to Jiskře nepovedlo.

„Zápas hlavně rozhodla osmá minuta a jedna jejich standardka. Byl tam dobře kopnutý roh, hráč domácích si odskočil od obránce a hlavou skóroval," říká asistent trenéra David Ryšavý.

V dalším průběhu zápasu se moc šancí neurodilo, Mšeno snad jen jednou vystřelilo na bránu. Ale to se celé odvíjelo od toho, na jakém terénu se nedělní utkání odehrálo. „Překvapila nás kvalita hřiště, ta byla hrozná, takže to nám vůbec nevyhovovalo. Bylo to hrbolatý, křivý a nerovný, my chceme hrát technický fotbal a tohle není pro nás," doplnil Ryšavý.

„Nemohli jsme hrát svůj fotbal a kluci opravdu makali a bojovali jako lvi, ale bylo to jen o soubojích…" dodal.

Po této porážce tak Mšeno kleslo v tabulce na třetí místo. V dalším kole hostí Mšeno Náchod, který je po sedmém kole na šestém místě.

Kutná Hora – Mšeno 1:0 (1:0)

Branka: 8. Wolf. Rozhodčí: Šimek, ŽK: 2:5. Diváků: 150. Mšeno: Kobachidze – Kraus (82. Kopecký), Ginzel, Váňa, Bém – Vanc, Barcuch, Moravec (79. Pfeifer), Kozel (63. Mráček) – Krejčík, Štěpánek.