„Turnaje se zúčastnilo celkem třináct týmů, ve kterých byli hráči nejrůznějších úrovní. Všechny zápasy proběhly ve slušném duchu fair play," konstatoval po turnaji Petr Havlíček z Jistebska. Na turnaji se také mj. objevili bývalí ligoví fotbalisté Štefan Mihálik, Miroslav Braniš, nejlepší brankář Jistebského poháru, či Jaroslav Peškar, který se stal také nejlepším střelcem tunraje s deseti góly. Nejlepším hráčem čtvrtečního zápolení se pak stal Marek Mádle z Umělka teamu.

Do semifinále turnaje postoupily čtyři nejlepší týmy z obou skupin, v prvním souboji o finále prohráli Mizerové s týmem Santos 0:2. Druhé semifinále vyhrál na penalty Železný Brod 1:0 nad Umělka teamem.

Duel o třetí místo vyzněl opět po penaltách lépe pro Umělka team, který tak vyhrál 2:1 nad mužstvem Mizerů. Samotné finále turnaje pak také přineslo bitvu, kterou musely rozhodnout penalty. V těch byl úspěšnější Železný Brod a vyhrál 2:1.

Účastníci si mezi sebe rozdělili hodnotné ceny, jako permanentky, či vouchery na vybrané utkání Gambrinus ligy celků Slovan Liberec a FK Jablonec. Další ceny do turnaje věnovaly firmy Syban Liberec a Izoprosper Luboš Zeman.

Konečné pořadí turnaje

1. FK Železný Brod
2. Santos Liberec
3. Umělka team
4. Mizerové
5. Lučany dorost
6. Kopi team Malá Skála
7. Hrochy team
8. Fast food Držkov
9. Nemocnice Jablonec
10. Jistebsko stará garda
11. Izoprosper
12. Edymax Liberec
13. Hell Stars Liberec