V tabulce střelců je již zapsáno 294 fotbalistů ze sedmi soutěží.

Tabulka níže znázorňuje počet branek, jméno a příjemní hráče a klub, ve kterém dal branku a počet zápasiů do tabulky, tedy v kolika zápasech se hráč trefil.

10 Milan Makula (M. Skála A) 6
9 Martin Havel (Hodkovice) 5
8 Muris Mešanovič (FK BAUMIT B) 5
7 Jan Kohút (Kořenov) 5
7 Michal Winkler (Kokonín A) 5
6 Karel Vokál (Desná) 4
5 Jiří Kohoutek (Maršovice) 3
5 Lukáš Kedroň (Smržovka) 2
5 Martin Čárný (Roma) 2
5 Martin Chlomek (Pěnčín B) 1
5 Martin Kobr (Kořenov) 2
5 Michal Hradecký (Hodkovice A) 2
5 Pavel Daníček (M. Skála A) 3
5 Roman Weber (Zásada B) 3
5 Václav Veselý (Harrachov) 4
4 David Kobrle (M. Skála A) 3
4 Jakub Poláček (Camel) 2
4 Jiří Machula (Držkov B) 4
4 Jiří Svoboda (Tanvald) 4
4 Jiří Vele (Camel) 3
4 Lukáš Brož (Mšeno A) 3
4 Lukáš Habr (Maršovice) 3
4 Martin Kittel (Janov) 3
4 Michal Kulhánek (BAUMIT B) 2
4 Michal Sedlmajer (V. Hamry B) 2
4 Miroslav Bočok (Jenišovice B) 3
4 Ondřej Bíro (FK BAUMIT B) 3
4 Pavel Šimek (Ž. Brod A) 3
4 Petr Jurák (J. Důl) 4
4 Petr Prousek (Držkov B) 3
4 Petr Srbek (Radčice) 3
4 Richard Sitarčík (Maršovice) 3
4 Tomáš Lorenc (Tanvald) 1
4 Vladimír Prousek st. (V. Hamry B) 3
3 David Průcha (V. Hamry A) 3
3 František Maixner (Kokonín A) 3
3 Jakub Kalina (Rychnov) 3
3 Jakub Sedlák (Lučany B) 3
3 Jakub Tyle (Zásada B) 1
3 Jan Novák (Tanvald) 2
3 Jan Novák (Tanvald) 2
3 Janko (Zásada B) 1
3 Jaroslav Fišer (Kokonín B) 2
3 Jiří Habr (Maršovice) 2
3 Jiří Hejduk (Albrechtice) 2
3 Jiří Chlum (Hodkovice A) 2
3 Josef Just (Maršovice) 2
3 Kamil Kubát (Rychnov) 3
3 Ladislav Toman (Maršovice) 3
3 Libor Blažečka (Desná) 3
3 Luboš Tomíček (Plavy A) 3
3 Lukáš Šilhán (N. Ves) 2
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Martin Andrš (Lučany B) 2
3 Martin Vrběcký (Rychnov) 2
3 Michal Mrkáček (Jenišovice B) 1
3 Michal Rác (Desná) 3
3 Michal Sedlmajer (V. Hamry A) 3
3 Pavel Böhm (J. Důl) 1
3 Pavel Drsek (FK BAUMIT A) 3
3 Pavel Prusík (Tanvald) 1
3 Petr Čvirk (J. Důl) 3
3 Petr Fišer (Zásada A) 3
3 Petr Hlaváček (Plavy B) 1
3 Petr Šťastný (Jistebsko) 2
3 Radek Fišer (Držkov B) 1
3 Tomáš Holeček (Mšeno B) 2
3 Tomáš Kyncl (Harrachov)) 2
3 Vladimír Machalický (Nová Ves) 2
2 Alekos Ziogas (Lučany B) 2
2 Alois Javůrek (Ž. Brod B) 1
2 Bohuslav Staněk (Camel) 2
2 David Průcha (V. Hamry B) 2
2 Eduard Kristek (Tanvald) 1
2 Filip Kameník (Ž. Brod B) 2
2 Gustav Harik (Plavy A) 2
2 Hakim Hadidi (Mšeno B) 2
2 Jakub Miček (V. Hamry A) 2
2 Jakub Vrabec (Jistebsko) 2
2 Jan Dvořák (Jenišovice B) 2
2 Jan Gottwald (Mšeno A) 2
2 Jan Kazda (Jenišovice B) 2
2 Jan Maryško (Ž. Brod B) 2
2 Jan Pleštil (Pěnčín A) 2
2 Jan Sedlák (Jistebsko) 1
2 Jan Vošahlík (FK BAUMIT A) 2
2 Jaroslav Obšil (Camel) 2
2 Jindřich Hrubý (Hodkovice) 2
2 Jiří Brodský (Držkov A) 2
2 Jiří Rimský (Plavy A) 2
2 Jiří Šilhán (Nová Ves) 2
2 Josef Kuželka (FK BAUMIT B) 2
2 Karel Matoušek (Mšeno B) 1
2 Karel Šefr (Ž. Brod B) 2
2 Leoš Plátek (M. Skála A) 2
2 Libor Fojtík (Plavy B) 2
2 Libor Vepřek (M. Skála A) 2
2 Luboš Kalous (Zásada B) 2
2 Lukáš Balatka (Plavy B) 1
2 Lukáš Prousek (V. Hamry A) 2
2 Lukáš Pszyk (Pěnčín A) 2
2 Malec (Kořenov) 1
2 Marek Vogt (Mšeno B) 2
2 Martin David (Harrachov) 1
2 Martin Pfeifer (Rychnov) 2
2 Martin Prkno (Jenišovice A) 2
2 Matěj Vaněk (Držkov A) 2
2 Michal Líbal (Kokonín B) 2
2 Milan Kocúr (Maršovice) 2
2 Milan Kopal (Zásada B) 2
2 Miroslav Dudáš (Držkov B) 1
2 Miroslav Imlauf (Jenišovice B) 2
2 Miroslav Jelínek (Smržovka) 2
2 Miroslav Šilhán (Pěnčín A) 2
2 Ondřej Lietava (Mšeno A) 2
2 Pavel Pitro (Plavy A) 2
2 Pavel Svoboda (Janov) 2
2 Pavel Šimek (Ž. Brod B) 2
2 Pavel Štryncl (Kokonín A) 2
2 Petr Bavlovič (Rychnov) 2
2 Petr Kuhn (Ž. Brod B) 1
2 Petr Pavlík (/FK BAUMIT A) 2
2 Radek Daníček (M. Skála A) 1
2 Radim Tanzyna (Jistebsko) 1
2 Roman Čonka (Roma) 1
2 Stanislav Jirouš (Plavy B) 2
2 Štěpán Mucha (J. Důl) 1
2 Tomáš Bendl (Rádlo A) 1
2 Tomáš Habart (Janov) 2
2 Tomáš Hartl (Ž. Brod A) 2
2 Tomáš Pelc (V. Hamry B) 2
2 Václav Bouška (Hodkovice) 2
2 Vítek Hanšpach (Držkov B) 2
2 Zdeněk Vokuš (Lučany A) 2
1 Aleš Fojtík (Harrachov) 1
1 Aleš Lednický (Rádlo A) 1
1 Aleš Paldus (Kokonín A) 1
1 Aleš Vaněček (Jenišovice A) 1
1 Alférd Aron (Jenišovice B) 1
1 Alois Javůrek (Ž. Brod A) 1
1 Alois Škeřík (Hodkovice B) 1
1 Bernard (Jenišovice A) 1
1 Bohumil Linka (Nová Ves) 1
1 Boris Dvořák (Pěnčín B) 1
1 Daniel Krupka (Albrechtice) 1
1 Daniel Obyt (Rádlo) 1
1 David Halama (Ž. Brod B) 1
1 David Horna (V. Hamry A) 1
1 David Kříž (V. Hamry A) 1
1 David Lafata (FK BAUMIT A) 1
1 David Norek (BAUMIT B) 1
1 David Nýč (Nová Ves) 1
1 David Procházka (BAUMIT B) 1
1 David Špaček (Zásada A) 1
1 Dušan Dostrašil (Hodkovice B) 1
1 Elgheriani Fahmi (Pěnčín B) 1
1 František Klápště (Maršovice) 1
1 František Peroutka (N. Ves) 1
1 František Řehák (Radčice) 1
1 Halama (Ž. Brod B) 1
1 Ilija Majstorovič (Lučany B) 1
1 Ivo Svoboda (Kokonín A) 1
1 J. Preisler (Jistebsko) 1
1 Jakub Bělohradský (J. Důl) 1
1 Jakub Čermák (Plavy B) 1
1 Jakub Černý (Plavy A) 1
1 Jakub Hradecký (Lučany A) 1
1 Jakub Hruška (Rádlo) 1
1 Jakub Kedroň (Smržovka) 1
1 Jakub Kuželka (V. Hamry B) 1
1 Jakuv Čermák (Plavy B) 1
1 Jan Boudík (Zásada A) 1
1 Jan Kouřil (Plavy B) 1
1 Jan Maryško (Ž. Brod A) 1
1 Jan Pavelka (Hodkovice B) 1
1 Jan Pipek (Desná) 1
1 Jan Poláček (Tanvald) 1
1 Jaroslav Koudelka (Mšeno B) 1
1 Jaroslav Lietava (Mšeno A) 1
1 Jaroslav Preissler (Jistebsko) 1
1 Jindřich Ducháček (Janov) 1
1 Jindřich Hrubý (Hodkovice A) 1
1 Jiří Bém (Pěnčín B) 1
1 Jiří Beránek (Pěnčín B) 1
1 Jiří Hokeš (Lučany B) 1
1 Jiří Ježek (Kořenov) 1
1 Jiří Jón (Plavy B) 1
1 Jiří Linka (Ž. Brod B) 1
1 Jiří Novák (M. Skála A) 1
1 Jiří Oleníček (Pěnčín B) 1
1 Jiří Šarboch (Rádlo) 1
1 Josef Havlíček (Ž. Brod B) 1
1 Koňák (Radčice) 1
1 Leoš Bernard (Jenišovice A) 1
1 Leoš Swárovský (Hokdovice B) 1
1 Lukáš Brož (Lučany A) 1
1 Lukáš Brož (Lučany B) 1
1 Lukáš Černý (Plavy B) 1
1 Lukáš Červenka (Smržovka) 1
1 Lukáš David (Rychnov) 1
1 Lukáš Hadač (Ž. Brod B) 1
1 Lukáš Hýsek (Camel) 1
1 Lukáš Kulhánek (Pěnčín A) 1
1 Lukáš Lejsek (Lučany B) 1
1 Lukáš Mrhač (Roma) 1
1 Lukáš Okuliar (Nová Ves) 1
1 Lukáš Pavlík (Hodkovice) 1
1 Lukáš Pešat (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Plátek (M. Skála A) 1
1 Lukáš Vondráček (Rychnov) 1
1 Marek Jarolím (FK BAUMIT A) 1
1 Marek Malec (Kořenov) 1
1 Marek Pešta (Jistebsko) 1
1 Marek Sedlák (Albrechtice) 1
1 Marián Plhla (Držkov B) 1
1 Martin Bugár (Pěnčín B) 1
1 Martin Burkoň (Ž. Brod B) 1
1 Martin Paldus (Zásada B) 1
1 Martin Pavlata (Mšeno A) 1
1 Martin Polman (Držkov B) 1
1 Martin Postula (Zásada A) 1
1 Martin Řepka (Hodkovice A) 1
1 Martin Škvor (Mšeno A) 1
1 Martin Šourek (Nová Ves) 1
1 Martin Štěpánek (Desná) 1
1 Martin Vejprava (Mšeno B) 1
1 Matějka (Hodkovice A) 1
1 Michal Bělohlávek (Lučany A) 1
1 Michal Bukvic (Pěnčín B) 1
1 Michal Kochánek (Zásada B) 1
1 Michal Kopal (Zásada A) 1
1 Michal Lála (V. Hamry B) 1
1 Michal Pilz (Janov) 1
1 Milan Hlubuček (Držkov A) 1
1 Milan Kovačík (Kořenov) 1
1 Milan Kučera (Hodkovice B) 1
1 Milan Marinč (Jistebsko) 1
1 Milan Topinka (Maršovice) 1
1 Miloslav Lhota (Kokonín B) 1
1 Miloš Schmidt (Jenišovice B) 1
1 Miroslav Gombala (Tanvald) 1
1 Miroslav Helm (Rádlo) 1
1 Miroslav Hollman (Desná) 1
1 Miroslav Němeček (Lučany B) 1
1 Miroslav Pohořalý (Tanvald) 1
1 Miroslav Šilhán (Pěnčín B) 1
1 Miroslav Štěpánek (Smržovka) 1
1 Ondřej Berndt (Kokonín A) 1
1 Ondřej Hýř (Mšeno B) 1
1 Ondřej Patočka (Lučany B) 1
1 Pavel Bárta (Jenišovice B) 1
1 Pavel Hadaš (Ž. Brod B) 1
1 Pavel Kočí (Kokonín B) 1
1 Pavel Majer (Janov) 1
1 Pavel Vrabec (Mšeno A) 1
1 Pavel Vrabec (Mšeno B) 1
1 Petr Havlíček (Jistebsko) 1
1 Petr Kovalda (Janov) 1
1 Petr Mahdal (Rychnov) 1
1 Petr Picka (Smržovka) 1
1 Petr Plešinger (Albrechtice) 1
1 Petr Zábojník (FK BAUMIT A) 1
1 Radim Kavan (V. Hamry B) 1
1 Radovan Hromádko (Rychnov) 1
1 René Mika (Roma) 1
1 René Šimek (Desná) 1
1 Robert Chlup (Harrachov) 1
1 Roman Virt (Nová Ves) 1
1 Rosťa Bártl (J. Důl) 1
1 Ruda Říha (V. Hamry A) 1
1 Rudolf Říha (V. Hamry A) 1
1 Štefan Dutka (Roma) 1
1 Tomáš Bolard (Hodkovice) 1
1 Tomáš Duštíra (Kokonín B) 1
1 Tomáš Gut (Kokonín B) 1
1 Tomáš Huber (FK BAUMIT A) 1
1 Tomáš Charouz (Hodkovice) 1
1 Tomáš Linhart (Držkov B) 1
1 Tomáš Petra (Hodkovice B) 1
1 Tomáš Prousek (Držkov B) 1
1 Tomáš Ulrich (Ž. Brod B) 1
1 Václav Bukvic (Albrechtice) 1
1 Václav Franczke (Camel) 1
1 Václav Kalousek (Jenišovice B) 1
1 Václav Tomiška (Kokonín A) 1
1 Vít Kirschner (Zásada A) 1
1 Vladimír Jůna (Radčice) 1
1 Vladimír Vele (Ž. Brod B) 1
1 Vlastimil Maňák (Lučany B) 1
1 Vojtěch Machula (Držkov A) 1
1 Zdeněk Dítě (Jistebsko) 1
1 Zdeněk Kotrba (M. Skála A) 1
1 Zdeněk Šilhán (Ž. Brod A) 1

10 Milan Makula (M. Skála A) 6
9 Martin Havel (Hodkovice) 5
8 Muris Mešanovič (FK BAUMIT B) 5
7 Jan Kohút (Kořenov) 5
7 Michal Winkler (Kokonín A) 5
6 Karel Vokál (Desná) 4
5 Jiří Kohoutek (Maršovice) 3
5 Lukáš Kedroň (Smržovka) 2
5 Martin Čárný (Roma) 2
5 Martin Chlomek (Pěnčín B) 1
5 Martin Kobr (Kořenov) 2
5 Michal Hradecký (Hodkovice A) 2
5 Pavel Daníček (M. Skála A) 3
5 Roman Weber (Zásada B) 3
5 Václav Veselý (Harrachov) 4
4 David Kobrle (M. Skála A) 3
4 Jakub Poláček (Camel) 2
4 Jiří Machula (Držkov B) 4
4 Jiří Svoboda (Tanvald) 4
4 Jiří Vele (Camel) 3
4 Lukáš Brož (Mšeno A) 3
4 Lukáš Habr (Maršovice) 3
4 Martin Kittel (Janov) 3
4 Michal Kulhánek (BAUMIT B) 2
4 Michal Sedlmajer (V. Hamry B) 2
4 Miroslav Bočok (Jenišovice B) 3
4 Ondřej Bíro (FK BAUMIT B) 3
4 Pavel Šimek (Ž. Brod A) 3
4 Petr Jurák (J. Důl) 4
4 Petr Prousek (Držkov B) 3
4 Petr Srbek (Radčice) 3
4 Richard Sitarčík (Maršovice) 3
4 Tomáš Lorenc (Tanvald) 1
4 Vladimír Prousek st. (V. Hamry B) 3
3 David Průcha (V. Hamry A) 3
3 František Maixner (Kokonín A) 3
3 Jakub Kalina (Rychnov) 3
3 Jakub Sedlák (Lučany B) 3
3 Jakub Tyle (Zásada B) 1
3 Jan Novák (Tanvald) 2
3 Jan Novák (Tanvald) 2
3 Janko (Zásada B) 1
3 Jaroslav Fišer (Kokonín B) 2
3 Jiří Habr (Maršovice) 2
3 Jiří Hejduk (Albrechtice) 2
3 Jiří Chlum (Hodkovice A) 2
3 Josef Just (Maršovice) 2
3 Kamil Kubát (Rychnov) 3
3 Ladislav Toman (Maršovice) 3
3 Libor Blažečka (Desná) 3
3 Luboš Tomíček (Plavy A) 3
3 Lukáš Šilhán (N. Ves) 2
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Martin Andrš (Lučany B) 2
3 Martin Vrběcký (Rychnov) 2
3 Michal Mrkáček (Jenišovice B) 1
3 Michal Rác (Desná) 3
3 Michal Sedlmajer (V. Hamry A) 3
3 Pavel Böhm (J. Důl) 1
3 Pavel Drsek (FK BAUMIT A) 3
3 Pavel Prusík (Tanvald) 1
3 Petr Čvirk (J. Důl) 3
3 Petr Fišer (Zásada A) 3
3 Petr Hlaváček (Plavy B) 1
3 Petr Šťastný (Jistebsko) 2
3 Radek Fišer (Držkov B) 1
3 Tomáš Holeček (Mšeno B) 2
3 Tomáš Kyncl (Harrachov)) 2
3 Vladimír Machalický (Nová Ves) 2
2 Alekos Ziogas (Lučany B) 2
2 Alois Javůrek (Ž. Brod B) 1
2 Bohuslav Staněk (Camel) 2
2 David Průcha (V. Hamry B) 2
2 Eduard Kristek (Tanvald) 1
2 Filip Kameník (Ž. Brod B) 2
2 Gustav Harik (Plavy A) 2
2 Hakim Hadidi (Mšeno B) 2
2 Jakub Miček (V. Hamry A) 2
2 Jakub Vrabec (Jistebsko) 2
2 Jan Dvořák (Jenišovice B) 2
2 Jan Gottwald (Mšeno A) 2
2 Jan Kazda (Jenišovice B) 2
2 Jan Maryško (Ž. Brod B) 2
2 Jan Pleštil (Pěnčín A) 2
2 Jan Sedlák (Jistebsko) 1
2 Jan Vošahlík (FK BAUMIT A) 2
2 Jaroslav Obšil (Camel) 2
2 Jindřich Hrubý (Hodkovice) 2
2 Jiří Brodský (Držkov A) 2
2 Jiří Rimský (Plavy A) 2
2 Jiří Šilhán (Nová Ves) 2
2 Josef Kuželka (FK BAUMIT B) 2
2 Karel Matoušek (Mšeno B) 1
2 Karel Šefr (Ž. Brod B) 2
2 Leoš Plátek (M. Skála A) 2
2 Libor Fojtík (Plavy B) 2
2 Libor Vepřek (M. Skála A) 2
2 Luboš Kalous (Zásada B) 2
2 Lukáš Balatka (Plavy B) 1
2 Lukáš Prousek (V. Hamry A) 2
2 Lukáš Pszyk (Pěnčín A) 2
2 Malec (Kořenov) 1
2 Marek Vogt (Mšeno B) 2
2 Martin David (Harrachov) 1
2 Martin Pfeifer (Rychnov) 2
2 Martin Prkno (Jenišovice A) 2
2 Matěj Vaněk (Držkov A) 2
2 Michal Líbal (Kokonín B) 2
2 Milan Kocúr (Maršovice) 2
2 Milan Kopal (Zásada B) 2
2 Miroslav Dudáš (Držkov B) 1
2 Miroslav Imlauf (Jenišovice B) 2
2 Miroslav Jelínek (Smržovka) 2
2 Miroslav Šilhán (Pěnčín A) 2
2 Ondřej Lietava (Mšeno A) 2
2 Pavel Pitro (Plavy A) 2
2 Pavel Svoboda (Janov) 2
2 Pavel Šimek (Ž. Brod B) 2
2 Pavel Štryncl (Kokonín A) 2
2 Petr Bavlovič (Rychnov) 2
2 Petr Kuhn (Ž. Brod B) 1
2 Petr Pavlík (/FK BAUMIT A) 2
2 Radek Daníček (M. Skála A) 1
2 Radim Tanzyna (Jistebsko) 1
2 Roman Čonka (Roma) 1
2 Stanislav Jirouš (Plavy B) 2
2 Štěpán Mucha (J. Důl) 1
2 Tomáš Bendl (Rádlo A) 1
2 Tomáš Habart (Janov) 2
2 Tomáš Hartl (Ž. Brod A) 2
2 Tomáš Pelc (V. Hamry B) 2
2 Václav Bouška (Hodkovice) 2
2 Vítek Hanšpach (Držkov B) 2
2 Zdeněk Vokuš (Lučany A) 2
1 Aleš Fojtík (Harrachov) 1
1 Aleš Lednický (Rádlo A) 1
1 Aleš Paldus (Kokonín A) 1
1 Aleš Vaněček (Jenišovice A) 1
1 Alférd Aron (Jenišovice B) 1
1 Alois Javůrek (Ž. Brod A) 1
1 Alois Škeřík (Hodkovice B) 1
1 Bernard (Jenišovice A) 1
1 Bohumil Linka (Nová Ves) 1
1 Boris Dvořák (Pěnčín B) 1
1 Daniel Krupka (Albrechtice) 1
1 Daniel Obyt (Rádlo) 1
1 David Halama (Ž. Brod B) 1
1 David Horna (V. Hamry A) 1
1 David Kříž (V. Hamry A) 1
1 David Lafata (FK BAUMIT A) 1
1 David Norek (BAUMIT B) 1
1 David Nýč (Nová Ves) 1
1 David Procházka (BAUMIT B) 1
1 David Špaček (Zásada A) 1
1 Dušan Dostrašil (Hodkovice B) 1
1 Elgheriani Fahmi (Pěnčín B) 1
1 František Klápště (Maršovice) 1
1 František Peroutka (N. Ves) 1
1 František Řehák (Radčice) 1
1 Halama (Ž. Brod B) 1
1 Ilija Majstorovič (Lučany B) 1
1 Ivo Svoboda (Kokonín A) 1
1 J. Preisler (Jistebsko) 1
1 Jakub Bělohradský (J. Důl) 1
1 Jakub Čermák (Plavy B) 1
1 Jakub Černý (Plavy A) 1
1 Jakub Hradecký (Lučany A) 1
1 Jakub Hruška (Rádlo) 1
1 Jakub Kedroň (Smržovka) 1
1 Jakub Kuželka (V. Hamry B) 1
1 Jakuv Čermák (Plavy B) 1
1 Jan Boudík (Zásada A) 1
1 Jan Kouřil (Plavy B) 1
1 Jan Maryško (Ž. Brod A) 1
1 Jan Pavelka (Hodkovice B) 1
1 Jan Pipek (Desná) 1
1 Jan Poláček (Tanvald) 1
1 Jaroslav Koudelka (Mšeno B) 1
1 Jaroslav Lietava (Mšeno A) 1
1 Jaroslav Preissler (Jistebsko) 1
1 Jindřich Ducháček (Janov) 1
1 Jindřich Hrubý (Hodkovice A) 1
1 Jiří Bém (Pěnčín B) 1
1 Jiří Beránek (Pěnčín B) 1
1 Jiří Hokeš (Lučany B) 1
1 Jiří Ježek (Kořenov) 1
1 Jiří Jón (Plavy B) 1
1 Jiří Linka (Ž. Brod B) 1
1 Jiří Novák (M. Skála A) 1
1 Jiří Oleníček (Pěnčín B) 1
1 Jiří Šarboch (Rádlo) 1
1 Josef Havlíček (Ž. Brod B) 1
1 Koňák (Radčice) 1
1 Leoš Bernard (Jenišovice A) 1
1 Leoš Swárovský (Hokdovice B) 1
1 Lukáš Brož (Lučany A) 1
1 Lukáš Brož (Lučany B) 1
1 Lukáš Černý (Plavy B) 1
1 Lukáš Červenka (Smržovka) 1
1 Lukáš David (Rychnov) 1
1 Lukáš Hadač (Ž. Brod B) 1
1 Lukáš Hýsek (Camel) 1
1 Lukáš Kulhánek (Pěnčín A) 1
1 Lukáš Lejsek (Lučany B) 1
1 Lukáš Mrhač (Roma) 1
1 Lukáš Okuliar (Nová Ves) 1
1 Lukáš Pavlík (Hodkovice) 1
1 Lukáš Pešat (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Plátek (M. Skála A) 1
1 Lukáš Vondráček (Rychnov) 1
1 Marek Jarolím (FK BAUMIT A)