počet branek, jméno, příjemní, klub, počet zápasů, ve kterých hráči skórovali.
Branky Jméno zápis
7 Martin Havel (Hodkovice) 3
7 Milan Makula (M. Skála A) 4
5 Karel Vokál (Desná) 3
5 Lukáš Kedroň (Smržovka) 2
5 Martin Chlomek (Pěnčín B) 1
5 Pavel Daníček (M. Skála A) 3
4 Jan Kohút (Kořenov) 3
4 Jiří Vele (Camel) 3
4 Lukáš Brož (Mšeno A) 3
4 Lukáš Habr (Maršovice) 3
4 Martin Kittel (Janov) 3
4 Michal Kulhánek (BAUMIT B) 2
4 Miroslav Bočok (Jenišovice B) 3
4 Pavel Šimek (Ž. Brod A) 3
4 Richard Sitarčík (Maršovice) 3
3 David Kobrle (M. Skála A) 2
3 Jakub Sedlák (Lučany B) 3
3 Jakub Tyle (Zásada B) 1
3 Jaroslav Fišer (Kokonín B) 2
3 Jiří Hejduk (Albrechtice) 2
3 Jiří Machula (Držkov B) 3
3 Kamil Kubát (Rychnov) 3
3 Luboš Tomíček (Plavy A) 3
3 Martin Andrš (Lučany B) 2
3 Martin Čárný (Roma) 1
3 Martin Kobr (Kořenov) 1
3 Michal Mrkáček (Jenišovice B) 1
3 Michal Winkler (Kokonín A) 3
3 Muris Mešanovič (FK BAUMIT B) 3
3 Ondřej Bíro (FK BAUMIT B) 2
3 Pavel Böhm (J. Důl) 1
3 Pavel Drsek (FK BAUMIT A) 3
3 Pavel Prusík (Tanvald) 1
3 Petr Hlaváček (Plavy B) 1
3 Petr Srbek (Radčice) 2
3 Radek Fišer (Držkov B) 1
3 Roman Weber (Zásada B) 1
3 Vladimír Machalický (Nová Ves) 2
3 Vladimír Prousek st. (V. Hamry B) 2
2 Alekos Ziogas (Lučany B) 2
2 Alois Javůrek (Ž. Brod B) 1
2 Eduard Kristek (Tanvald) 1
2 Filip Kameník (Ž. Brod B) 2
2 František Maixner (Kokonín A) 2
2 Jakub Miček (V. Hamry A) 2
2 Jan Dvořák (Jenišovice B) 2
2 Jan Pleštil (Pěnčín A) 2
2 Jan Vošahlík (FK BAUMIT A) 2
2 Jindřich Hrubý (Hodkovice) 2
2 Jiří Kohoutek (Maršovice) 2
2 Jiří Rimský (Plavy A) 2
2 Jiří Šilhán (Nová Ves) 2
2 Josef Just (Maršovice) 1
2 Karel Matoušek (Mšeno B) 1
2 Karel Šefr (Ž. Brod B) 2
2 Libor Fojtík (Plavy B) 2
2 Libor Vepřek (M. Skála A) 2
2 Lukáš Balatka (Plavy B) 1
2 Malec (Kořenov) 1
2 Marek Nitsche (Janov) 2
2 Marek Vogt (Mšeno B) 2
2 Martin David (Harrachov) 1
2 Martin Prkno (Jenišovice A) 2
2 Matěj Vaněk (Držkov A) 2
2 Michal Líbal (Kokonín B) 2
2 Michal Sedlmajer (V. Hamry A) 2
2 Michal Sedlmajer (V. Hamry B) 1
2 Milan Kocúr (Maršovice) 2
2 Miroslav Dudáš (Držkov B) 1
2 Miroslav Jelínek (Smržovka) 2
2 Pavel Pitro (Plavy A) 2
2 Pavel Štryncl (Kokonín A) 2
2 Petr Čvirk (J. Důl) 2
2 Petr Fišer (Zásada A) 2
2 Petr Jurák (J. Důl) 2
2 Petr Kuhn (Ž. Brod B) 1
2 Petr Pavlík (/FK BAUMIT A) 2
2 Petr Šťastný (Jistebsko) 1
2 Radek Daníček (M. Skála A) 1
2 Radim Tanzyna (Jistebsko) 1
2 Stanislav Jirouš (Plavy B) 2
2 Štěpán Mucha (J. Důl) 1
2 Tomáš Bendl (Rádlo A) 1
2 Tomáš Habart (Janov) 2
2 Tomáš Pelc (V. Hamry B) 2
2 Václav Bouška (Hodkovice) 2
2 Václav Veselý (Harrachov) 2
2 Vítek Hanšpach (Držkov B) 2
1 Aleš Fojtík (Harrachov) 1
1 Aleš Lednický (Rádlo A) 1
1 Aleš Paldus (Kokonín A) 1
1 Aleš Vaněček (Jenišovice A) 1
1 Alférd Aron (Jenišovice B) 1
1 Alois Javůrek (Ž. Brod A) 1
1 Bohumil Linka (Nová Ves) 1
1 Bohuslav Staněk (Camel) 1
1 Boris Dvořák (Pěnčín B) 1
1 Daniel Obyt (Rádlo) 1
1 David Halama (Ž. Brod B) 1
1 David Horna (V. Hamry A) 1
1 David Norek (BAUMIT B) 1
1 David Nýč (Nová Ves) 1
1 David Procházka (BAUMIT B) 1
1 David Průcha (V. Hamry B) 1
1 Dušan Dostrašil (Hodkovice B) 1
1 František Klápště (Maršovice) 1
1 František Řehák (Radčice) 1
1 Gustav Harik (Plavy A) 1
1 Hakim Hadidi (Mšeno B) 1
1 Halama (Ž. Brod B) 1
1 Hradecký (Hodkovice A) 1
1 Hrubý (Hodkovice A) 1
1 Ilija Majstorovič (Lučany B) 1
1 Ivo Svoboda (Kokonín A) 1
1 Jakub Bělohradský (J. Důl) 1
1 Jakub Čermák (Plavy B) 1
1 Jakub Černý (Plavy A) 1
1 Jakub Hradecký (Lučany A) 1
1 Jakub Kalina (Rychnov) 1
1 Jakub Kedroň (Smržovka) 1
1 Jakub Poláček (Camel) 1
1 Jakub Vrabec (Jistebsko) 1
1 Jakuv Čermák (Plavy B) 1
1 Jan Boudík (Zásada A) 1
1 Jan Gottwald (Mšeno A) 1
1 Jan Kazda (Jenišovice B) 1
1 Jan Kouřil (Plavy B) 1
1 Jan Maryško (Ž. Brod A) 1
1 Jan Maryško (Ž. Brod B) 1
1 Jan Novák (Tanvald) 1
1 Jan Pavelka (Hodkovice B) 1
1 Jan Pipek (Desná) 1
1 Jan Poláček (Tanvald) 1
1 Jaroslav Koudelka (Mšeno B) 1
1 Jaroslav Lietava (Mšeno A) 1
1 Jaroslav Obšil (Camel) 1
1 Jaroslav Preissler (Jistebsko) 1
1 Jindřich Ducháček (Janov) 1
1 Jiří Bém (Pěnčín B) 1
1 Jiří Beránek (Pěnčín B) 1
1 Jiří Brodský (Držkov A) 1
1 Jiří Habr (Maršovice) 1
1 Jiří Hokeš (Lučany B) 1
1 Jiří Ježek (Kořenov) 1
1 Jiří Linka (Ž. Brod B) 1
1 Jiří Novák (M. Skála A) 1
1 Jiří Oleníček (Pěnčín B) 1
1 Jiří Svoboda (Tanvald) 1
1 Jiří Šarboch (Rádlo) 1
1 Josef Havlíček (Ž. Brod B) 1
1 Ladislav Toman (Maršovice) 1
1 Leoš Plátek (M. Skála A) 1
1 Leoš Swárovský (Hokdovice B) 1
1 Libor Blažečka (Desná) 1
1 Lukáš Brož (Lučany A) 1
1 Lukáš Brož (Lučany B) 1
1 Lukáš Červenka (Smržovka) 1
1 Lukáš David (Rychnov) 1
1 Lukáš Hýsek (Camel) 1
1 Lukáš Kulhánek (Pěnčín A) 1
1 Lukáš Mrhač (Roma) 1
1 Lukáš Okuliar (Nová Ves) 1
1 Lukáš Pavlík (Hodkovice) 1
1 Lukáš Pešat (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Plátek (M. Skála A) 1
1 Lukáš Prousek (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Pszyk (Pěnčín A) 1
1 Lukáš Vondráček (Rychnov) 1
1 Marek Malec (Kořenov) 1
1 Marek Pešta (Jistebsko) 1
1 Marek Sedlák (Albrechtice) 1
1 Marián Plhla (Držkov B) 1
1 Martin Bugár (Pěnčín B) 1
1 Martin Burkoň (Ž. Brod B) 1
1 Martin Pavlata (Mšeno A) 1
1 Martin Pfeifer (Rychnov) 1
1 Martin Polman (Držkov B) 1
1 Martin Postula (Zásada A) 1
1 Martin Škvor (Mšeno A) 1
1 Martin Šourek (Nová Ves) 1
1 Martin Štěpánek (Desná) 1
1 Martin Vrběcký (Rychnov) 1
1 Matějka (Hodkovice A) 1
1 Michal Bělohlávek (Lučany A) 1
1 Michal Bukvic (Pěnčín B) 1
1 Michal Kochánek (Zásada B) 1
1 Michal Pilz (Janov) 1
1 Michal Rác (Desná) 1
1 Milan Kopal (Zásada B) 1
1 Milan Kučera (Hodkovice B) 1
1 Milan Marinč (Jistebsko) 1
1 Milan Topinka (Maršovice) 1
1 Miloslav Lhota (Kokonín B) 1
1 Miloš Schmidt (Jenišovice B) 1
1 Miroslav Helm (Rádlo) 1
1 Miroslav Hollman (Desná) 1
1 Miroslav Němeček (Lučany B) 1
1 Miroslav Šilhán (Pěnčín A) 1
1 Ondřej Berndt (Kokonín A) 1
1 Ondřej Hýř (Mšeno B) 1
1 Ondřej Lietava (Mšeno A) 1
1 Ondřej Patočka (Lučany B) 1
1 Pavel Bárta (Jenišovice B) 1
1 Pavel Kočí (Kokonín B) 1
1 Pavel Svoboda (Janov) 1
1 Pavel Šimek (Ž. Brod B) 1
1 Pavel Vrabec (Mšeno B) 1
1 Petr Bavlovič (Rychnov) 1
1 Petr Havlíček (Jistebsko) 1
1 Petr Mahdal (Rychnov) 1
1 Petr Picka (Smržovka) 1
1 Petr Prousek (Držkov B) 1
1 Radovan Hromádko (Rychnov) 1
1 René Šimek (Desná) 1
1 Roman Virt (Nová Ves) 1
1 Rosťa Bártl (J. Důl) 1
1 Ruda Říha (V. Hamry A) 1
1 Rudolf Říha (V. Hamry A) 1
1 Svoboda (Tanvald) 1
1 Štefan Dutka (Roma) 1
1 Tomáš Bolard (Hodkovice) 1
1 Tomáš Duštíra (Kokonín B) 1
1 Tomáš Huber (FK BAUMIT A) 1
1 Tomáš Charouz (Hodkovice) 1
1 Tomáš Kyncl (Harrachov)) 1
1 Tomáš Linhart (Držkov B) 1
1 Tomáš Petra (Hodkovice B) 1
1 Václav Bukvic (Albrechtice) 1
1 Václav Tomiška (Kokonín A) 1
1 Vladimír Jůna (Radčice) 1
1 Vlastimil Maňák (Lučany B) 1
1 Vojtěch Machula (Držkov A) 1
1 Zdeněk Dítě (Jistebsko) 1
1 Zdeněk Kotrba (M. Skála A) 1
1 Zdeněk Šilhán (Ž. Brod A) 1