Nejlepšího umístění jabloneckého Baumitu dosáhli mladší žáci, když obsadili konečné třetí místo. Naopak starší žactvo vyhořelo a skončilo v kategorii U15 na posledním místě.

Nejlepším hráčem starších žáků se stal teplický Denis Laňka, trofej pro nejlepšího střelce převzal německý hráč Lukas Stumpe z BSK Olympia Neugablonz. Mezi brankáři vynikal Štěpán Hrnčíř z Pardubic a po právu získal cenu pro nejlepšího gólmana.

Další individuální cenu pro Teplice získal Richard Sedláček v kategorii U13, když se stal nejlepším hráčem. Nejvíce gólů mezi mladšími hráči zaznamenal Kryštof Vašek z Hradce Králové. Individuálního ocenění se dočkal také jablonecký Baumit, když Petr Pala získal cenu pro nejlepšího brankáře.

Mezi staršími žáky byl ve skupině A nejlepším týmem Slovan Liberec, když neztratil ani jeden bod. Postupně porazil všechny tyto soupeře: Pardubice (2:1), Neugablonz (3:0) a Baumit Jablonec (1:0). Skupinu B vyhrály Teplice a ani ony neztratily jediný bod. Postupně porazily tyto soupeře: Hradec Králové (3:1), Most (4:0) a Mladou Boleslav (3:1).

O postup do finále se tak utkal Liberec s Hradcem a Teplice s Pardubicemi. Shodným výsledkem 2:1 postoupil do finále Hradec a Teplice. Závěrečné klání kategorie U15 skončilo po základní hrací době 1:1 a šlo se tak na kopy ze značky pokutového kopu. V nich byly Teplice úspěšnější a vyhrály 4:3.

Konečné pořadí kategorie U15

1. Teplice, 2. Hradec, 3. Pardubice, 4. Liberec, 5. M. Boleslav, 6. Neugablonz, 7. Most, 8. Jablonec.

Ve skupině A kategorie do 13 let zvítězil Baumit Jablonec, který získal devět bodů. Postupně porazil tyto soupeře: Liberec (2:1), Pardubice (4:1) a Neugablonz (6:1). Skupinu B vyhrály opět Teplice, které taktéž nenašly přemožitele. Postupně porazily tyto týmy: Hradec (6:2), Most (6:1) a Boleslav (2:1).

V prvním boji o postup do finále nastoupil Liberec proti Teplicím a vcelku jednoznačným výsledkem 3:0 se radovaly z postupu Teplice. V dalším semifinále na sebe narazily týmy Jablonce a Hradce Králové. Po základní hrací době byl stav 1:1 a rozhodovat musely penalty. V nich byl Hradec úspěšnější a vyhrál 2:1. Ve finále se tak utkal Hradec Králové s Teplicemi a Severočeši ukázali, že mají dobrou formu a svého soupeře přestříleli v poměru 6:4.

Konečné pořadí kategorie U13

1. Teplice, 2. Hradec, 3. Jablonec, 4. Liberec, 5. Most, 6. M. Boleslav, 7. Pardubice, 8. Neugablonz.