Jablonecký tým byl na těžkém a mokrém terénu od začátku mírně aktivnější. Hráči si dokázali vytvořit slibné příležitosti, ale do vážnějšího ohrožení vyšehradské branky se bohužel nedostali. Nejvážněji zahrozil několik okamžiků před koncem prvního poločasu domácí Hovorka. Stál tváří v tvář gólmanovi Víškovi, ale nepodařilo se mu tvrdou ránou brankáře prostřelit. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Trenér Hloušek hráče dobře namotivoval také do druhé půle a tlak domácích vyústil do další vyložené šance. V 55. minutě se po centru Kulhánka do vzduchu pověsil aktivně hrající Hovorka a tentokrát brankáře Víška překonal. Jeho prudká hlavička, ke štěstí hostů, jen orazítkovala břevno.

V 61. minutě se málem prosadili hosté. Vyšehradský záložník Dubský vypálil ze třiceti metrů a Frydrych jeho pokus vytěsnil a nedopustil změnu skóre. Po vyšehradské šanci se hra vyrovnala a hráči divákům nabídli několik hezkých fotbalových momentů. Hned v 65. minutě se dostal do šance domácí Klapka, když dostal milimetrovou přihrávku na hranici vápna a jeho střela jen těsně minula pravou šibenici branky hostů.

V 83. minutě si nechal dát Kulhánek žlutou kartu za nemístné poznámky, které vedl směrem k rozhodčímu, a bude Baumitu chybět v dalším kole, kdy se střetnou v derby proti Hlavici.

Před koncem utkání si vytvořili hosté dvě slušné šance. Nejprve se do zakončení dostal v 86. minutě Garth Juckem, který se k míči dostal po chybě jabloneckého stopera Paryse. Naštěstí pro domácí jeho pokus mířil jen do boční sítě branky domácích.

A v nastaveném čase mohl rozvlnit jabloneckou síť Lukáš Budějský, ale jeho střelu z přímého kopu odrazili domácí hráči na roh, ke kterému ani nedošlo, neboť sudí Šedivý ukončil utkání a oba celky se rozešly smírně 0:0. V dalším zápase čeká jablonecké béčko derby s Hlavicí.

Jablonec: Frydrych – Kuželka – Parys – Klapka – Kulhánek – Valenta – Kocourek – Nulíček (35. Novotný, vystřídán v 86. Daníčkem) – Norek – Hovorka – Rathouz.
Vyšehrad: Víšek – Budějský – Obermajer – Zhubi (77. Juckem) – Hedrych – Soukup – Frohna (58. Nosek) – Dubský – Dubský T. – Kubík (69. Matuszny) – Chalupa.
Rozhodčí: Šedivý – Šedivka – Orel, ŽK: 1:0. Diváků 80.