Juniorský tým předehrál zápas 19. kola Juniorské ligy na půdě Jihlavy. Na hlavním stadionu Vysočiny se jabloneckým mladíkům dařilo o poznání více, než jejich ligovým vzorům.

Jablonečtí začali na Vysočině aktivně, ale první vážnější příležitost si vypracovali paradoxně domácí. Hosté se pokoušeli o častou střelbu ze střední vzdálenosti, jejich pokusy ale končily mimo prostor vymezující branku. Až ve 23. minutě pěknou akci na levé straně zakončil střelou do černého David Breda.

Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání a Jabloneckým se odkrývala místečka pro zajímavé a rychlé brejky. Několik z nich ale svěřenci trenérů Drska a Kluckého nedotáhli do zdárného konce, zejména kvůli zbrklým a nepřesným finálním přihrávkám. Jihlavští se do vážnější šance nedostávali, naše obrana v čele s brankářem Bártou si bez větších problémů poradila i se standardními situacemi.

Deset minut před koncem se domácí přeci jen dokázali uvolnit na naší levé straně, akci ale zastavil útočný faul Vysočiny na našeho kapitána Tichého. V samotném závěru mohli naši fotbalisté z brejku tři na jednoho zvýšit vedení, jenže i další brejk nevyřešili ke spokojenosti trenérů.

To se povedlo až v nastaveném čase, při rychlé akci Severočechů fauloval v pokutovém území brankář Kolář a nařízenou penaltu proměnil v druhý gól.

Branky za FK Jablonec : 23. Breda, 92. Houser (pen.).