Liberec - Jablonec 2:0 (1:0)

V počátečním náporu Jabloneckých jednou zachraňoval Hroššo. I když hosté tlačili, měl velkou šanci Ndiaye, který byl sám proti brankáři. Černý záložník pak poslal centrovaný míč před bránu, kde se v pádu prosadil střelec Frimmel. V dalším průběhu (16. 23. minuta) se Jablonec dostal středem třikrát před branku Libereckých, ale vše vyřešil včasným vyběhnutím pozorný Hroššo.

Ale byl to Liberec, jehož akce byly nebezpečnější, ale Ndiaye po úniku nedokázal zakončit. Po změně stran se střídaly dobré akce na obou stranách a Slovan po centru Knejzlíka přidal druhý gól, který zařídil hlavičkující Bláha. Dobrý výkon Liberce mohl navíc osladit po nadějném útoku Polívka, který v 83. mířil vedle a v předposlední minutě ještě Frimmel, jenž se probil od půlky, jenže únik s bekem na zádech mu vychytal skvěle gólman.

„Kromě dvou tří šancí Jablonce v prvním poločase jsme byli lepším týmem. Líbilo se mi u našich nasazení, disciplína vzadu, kterou dirigoval a řídil výborný Hroššo. Konečně jsme odehráli zápas bez inkasované branky. A také se mi líbila aktivita, myslím, že jsme byli aktivnější, chtěli jsme víc hrát. Dokonce tam bylo pár presinkových situací, které se mi líbily, a k tomu jsme dali dva hezké góly po hezkých akcích. Jablonec byl dobrý na míči a dobře kombinoval, my ale byli nebezpečnější v útočných situacích," hodnotil spokojený liberecký trenér Pavel Čapek.

Branky: 11. Frimmel, 64. Bláha.

Liberec: Hroššo (60. Konečný) Polívka, Pospíšil, Šustr, Bělíček (46. Krejčíř) Ndiaye, Bláha, Barac, Machuča (46. Čuřík), Knejzlík Frimmel.