Oba poločasy zápasu byly velmi rozdílné z pohledu jabloneckého B-týmu účastníka České fotbalové ligy. V první části předváděla mužstva líbivý fotbal a jablonečtí mladíci byli i lepší a úroveň hry, vzhledem k přípravnému období, byla slušná. Po obrátce obě družstva více vystřídala, ale svoji výkonnost z první části hry si udržel jen polský soupeř.

Branku Jablonce na 1:1 dal Šulc po Procházkově kvalitně provedené standardní situaci. Poláci potom opět šli do vedení z penalty a následně přidali další dva góly, když podle šancí jich mohlo být ještě mnohem víc.

Rozhodčí: Martínek. Diváků: 50. Sestava FK Baumit B: Bobok – Kuželka (46. Petřivý), Patka, Feri, Norek – Novotný (46. Vávra), Procházka, Šulc, Groh (46. Janků) – Myšák (46. Hartman), Steiner (46. Moravec).

„Soustředění zakončíme v pondělí, kdy se vrátíme domů, ale ještě v sobotu dopoledne sehrajeme přátelský zápas v Semilech s béčkem Hradce Králové. Odtrénováno máme dle plánu, ale trochu nám to komplikuje nestálé počasí. Velmi jsme spokojeni s terény na hřištích zde v Jablonečku a v Semilech, hlavně že jsme opustili trénování na umělé trávě,“ sdělil po utkání jabloneckému Deníku trenér Jiří Hloušek.

Mistrovskou sezonu ČFL zahájí Jablonec B 9. 8. v Českém Dubu se Spartou Krč, která sestoupila z druhé ligy, a v druhém kole pojede na hřiště nováčka do Hlavice.