V dalším zápase okresního přeboru začali domácí lépe, aktivněji a s větší touhou po vítězství. Ale ve 32. minutě hostující Feri obešel čtyři bránící hráče a i stopera domácích. Překonání domácího gólmana bylo jen třešničkou na dortu. Zásadští se ujali vedení 0:1. Ve 2. půli musel vystřídat hostující útočník Fišer, což bylo hned znát. V 58. minutě si ideálně centr zpracoval Šefr a lobem srovnal na 1:1. V 74. se podařilo domácímu Šefrovi vsítit druhou branku.

Až na závěr se několikrát hosté dostali před domácího gólmana, ale nedošlo k zakončení, které by přineslo vyrovnání. Rozhodčí správně nastavovali základní čas. V poslední minutě nastavení hosté tlačili, vsadili vše na jednu kartu, do pokutového území se nahrnulo deset Zásadských včetně gólmana Růžičky a po několikátém rohovém kopu se míč odrazil od bránících hráčů k zásadskému Jiskrovi. A ten jako blesk složitou situaci zvládl a trefil snad jen jediné volné místo v brance domácích. Gólman byl bez šance. Hosté tím srovnali stav utkání na konečných 2:2.

Železný Brod: Mařík, Kotlár, Musílek, Makula, Kysela (84. Plachý), Šefr, Salaba, Šťastný, Drobný, Vozka, Kučera (76. Červenka).

Zásada: Růžička, Serbus, Šíma (63. Lhota), Jiskra, Kopal, Vaistauer, Kilián, Feri, Loukota (72. Macháček), Srbek, Fišer (55. Supernát).

Branky: 58., 74. Šefr - 32. Feri, 95. Jiskra.