Do soutěže jsou započítávány střelcké zápasi v sutěži mužů napříč soutěžemi. tedy od Gambrinus ligu, přes ČFL, KP, I. ATřídu, I.B třídu, OP Autoškola Čičmanec až po Okresní soutěže III. třídy. Průběžný stav Kanonýra Tipsportu bude vycházet pravidelně v sobotním vydání Jabloneckého Deníku a vítěz obdrží od patrona Sázkové kanceláře Tipsport vybavení v hodnotě pět a půl tisíce korun.
Legenda: počet branek, jméno a příjemní, klub, počet zápasů, ve kterých hráči skórovali.

9 Milan Makula (M. Skála A) 5
8 Martin Havel (Hodkovice) 4
6 Muris Mešanovič (FK BAUMIT B) 4
5 Jan Kohút (Kořenov) 4
5 Karel Vokál (Desná) 3
5 Lukáš Kedroň (Smržovka) 2
5 Martin Čárný (Roma) 2
5 Martin Chlomek (Pěnčín B) 1
5 Martin Kobr (Kořenov) 2
5 Pavel Daníček (M. Skála A) 3
4 David Kobrle (M. Skála A) 3
4 Jiří Machula (Držkov B) 4
4 Jiří Vele (Camel) 3
4 Lukáš Brož (Mšeno A) 3
4 Lukáš Habr (Maršovice) 3
4 Martin Kittel (Janov) 3
4 Michal Kulhánek (BAUMIT B) 2
4 Michal Sedlmajer (V. Hamry B) 2
4 Michal Winkler (Kokonín A) 4
4 Miroslav Bočok (Jenišovice B) 3
4 Ondřej Bíro (FK BAUMIT B) 3
4 Pavel Šimek (Ž. Brod A) 3
4 Richard Sitarčík (Maršovice) 3
4 Roman Weber (Zásada B) 2
3 David Průcha (V. Hamry A) 3
3 Jakub Sedlák (Lučany B) 3
3 Jakub Tyle (Zásada B) 1
3 Jaroslav Fišer (Kokonín B) 2
3 Jiří Hejduk (Albrechtice) 2
3 Josef Just (Maršovice) 2
3 Kamil Kubát (Rychnov) 3
3 Luboš Tomíček (Plavy A) 3
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Marek Nitsche (Janov) 3
3 Martin Andrš (Lučany B) 2
3 Michal Mrkáček (Jenišovice B) 1
3 Michal Sedlmajer (V. Hamry A) 3
3 Pavel Böhm (J. Důl) 1
3 Pavel Drsek (FK BAUMIT A) 3
3 Pavel Prusík (Tanvald) 1
3 Petr Čvirk (J. Důl) 3
3 Petr Hlaváček (Plavy B) 1
3 Petr Jurák (J. Důl) 3
3 Petr Srbek (Radčice) 2
3 Radek Fišer (Držkov B) 1
3 Tomáš Kyncl (Harrachov)) 2
3 Václav Veselý (Harrachov) 3
3 Vladimír Machalický (Nová Ves) 2
3 Vladimír Prousek st. (V. Hamry B) 2
2 Alekos Ziogas (Lučany B) 2
2 Alois Javůrek (Ž. Brod B) 1
2 David Průcha (V. Hamry B) 2
2 Eduard Kristek (Tanvald) 1
2 Filip Kameník (Ž. Brod B) 2
2 František Maixner (Kokonín A) 2
2 Hakim Hadidi (Mšeno B) 2
2 Jakub Kalina (Rychnov) 2
2 Jakub Miček (V. Hamry A) 2
2 Jan Dvořák (Jenišovice B) 2
2 Jan Gottwald (Mšeno A) 2
2 Jan Maryško (Ž. Brod B) 2
2 Jan Pleštil (Pěnčín A) 2
2 Jan Sedlák (Jistebsko) 1
2 Jan Vošahlík (FK BAUMIT A) 2
2 Jindřich Hrubý (Hodkovice) 2
2 Jiří Brodský (Držkov A) 2
2 Jiří Chlum (Hodkovice A) 1
2 Jiří Kohoutek (Maršovice) 2
2 Jiří Rimský (Plavy A) 2
2 Jiří Svoboda (Tanvald) 2
2 Jiří Šilhán (Nová Ves) 2
2 Karel Matoušek (Mšeno B) 1
2 Karel Šefr (Ž. Brod B) 2
2 Ladislav Toman (Maršovice) 2
2 Leoš Plátek (M. Skála A) 2
2 Libor Blažečka (Desná) 2
2 Libor Fojtík (Plavy B) 2
2 Libor Vepřek (M. Skála A) 2
2 Lukáš Balatka (Plavy B) 1
2 Lukáš Pszyk (Pěnčín A) 2
2 Malec (Kořenov) 1
2 Marek Vogt (Mšeno B) 2
2 Martin David (Harrachov) 1
2 Martin Pfeifer (Rychnov) 2
2 Martin Prkno (Jenišovice A) 2
2 Matěj Vaněk (Držkov A) 2
2 Michal Líbal (Kokonín B) 2
2 Michal Rác (Desná) 2
2 Milan Kocúr (Maršovice) 2
2 Milan Kopal (Zásada B) 2
2 Miroslav Dudáš (Držkov B) 1
2 Miroslav Jelínek (Smržovka) 2
2 Miroslav Šilhán (Pěnčín A) 2
2 Ondřej Lietava (Mšeno A) 2
2 Pavel Pitro (Plavy A) 2
2 Pavel Šimek (Ž. Brod B) 2
2 Pavel Štryncl (Kokonín A) 2
2 Petr Bavlovič (Rychnov) 2
2 Petr Fišer (Zásada A) 2
2 Petr Kuhn (Ž. Brod B) 1
2 Petr Pavlík (/FK BAUMIT A) 2
2 Petr Prousek (Držkov B) 2
2 Petr Šťastný (Jistebsko) 1
2 Radek Daníček (M. Skála A) 1
2 Radim Tanzyna (Jistebsko) 1
2 Roman Čonka (Roma) 1
2 Stanislav Jirouš (Plavy B) 2
2 Štěpán Mucha (J. Důl) 1
2 Tomáš Bendl (Rádlo A) 1
2 Tomáš Habart (Janov) 2
2 Tomáš Pelc (V. Hamry B) 2
2 Václav Bouška (Hodkovice) 2
2 Vítek Hanšpach (Držkov B) 2
1 Aleš Fojtík (Harrachov) 1
1 Aleš Lednický (Rádlo A) 1
1 Aleš Paldus (Kokonín A) 1
1 Aleš Vaněček (Jenišovice A) 1
1 Alférd Aron (Jenišovice B) 1
1 Alois Javůrek (Ž. Brod A) 1
1 Alois Škeřík (Hodkovice B) 1
1 Bernard (Jenišovice A) 1
1 Bohumil Linka (Nová Ves) 1
1 Bohuslav Staněk (Camel) 1
1 Boris Dvořák (Pěnčín B) 1
1 Daniel Krupka (Albrechtice) 1
1 Daniel Obyt (Rádlo) 1
1 David Halama (Ž. Brod B) 1
1 David Horna (V. Hamry A) 1
1 David Lafata (FK BAUMIT A) 1
1 David Norek (BAUMIT B) 1
1 David Nýč (Nová Ves) 1
1 David Procházka (BAUMIT B) 1
1 Dušan Dostrašil (Hodkovice B) 1
1 František Klápště (Maršovice) 1
1 František Peroutka (N. Ves) 1
1 František Řehák (Radčice) 1
1 Gustav Harik (Plavy A) 1
1 Halama (Ž. Brod B) 1
1 Hlubuček (Držkov A) 1
1 Hradecký (Hodkovice A) 1
1 Hrubý (Hodkovice A) 1
1 Ilija Majstorovič (Lučany B) 1
1 Ivo Svoboda (Kokonín A) 1
1 Jakub Bělohradský (J. Důl) 1
1 Jakub Čermák (Plavy B) 1
1 Jakub Černý (Plavy A) 1
1 Jakub Hradecký (Lučany A) 1
1 Jakub Kedroň (Smržovka) 1
1 Jakub Kuželka (V. Hamry B) 1
1 Jakub Poláček (Camel) 1
1 Jakub Vrabec (Jistebsko) 1
1 Jakuv Čermák (Plavy B) 1
1 Jan Boudík (Zásada A) 1
1 Jan Kazda (Jenišovice B) 1
1 Jan Kouřil (Plavy B) 1
1 Jan Maryško (Ž. Brod A) 1
1 Jan Novák (Tanvald) 1
1 Jan Pavelka (Hodkovice B) 1
1 Jan Pipek (Desná) 1
1 Jan Poláček (Tanvald) 1
1 Jaroslav Koudelka (Mšeno B) 1
1 Jaroslav Lietava (Mšeno A) 1
1 Jaroslav Obšil (Camel) 1
1 Jaroslav Preissler (Jistebsko) 1
1 Jindřich Ducháček (Janov) 1
1 Jiří Bém (Pěnčín B) 1
1 Jiří Beránek (Pěnčín B) 1
1 Jiří Habr (Maršovice) 1
1 Jiří Hokeš (Lučany B) 1
1 Jiří Ježek (Kořenov) 1
1 Jiří Linka (Ž. Brod B) 1
1 Jiří Novák (M. Skála A) 1
1 Jiří Oleníček (Pěnčín B) 1
1 Jiří Šarboch (Rádlo) 1
1 Josef Havlíček (Ž. Brod B) 1
1 Kirschner (Zásada A) 1
1 Leoš Swárovský (Hokdovice B) 1
1 Luboš Kalous (Zásada B) 1
1 Lukáš Brož (Lučany A) 1
1 Lukáš Brož (Lučany B) 1
1 Lukáš Černý (Plavy B) 1
1 Lukáš Červenka (Smržovka) 1
1 Lukáš David (Rychnov) 1
1 Lukáš Hadač (Ž. Brod B) 1
1 Lukáš Hýsek (Camel) 1
1 Lukáš Kulhánek (Pěnčín A) 1
1 Lukáš Lejsek (Lučany B) 1
1 Lukáš Mrhač (Roma) 1
1 Lukáš Okuliar (Nová Ves) 1
1 Lukáš Pavlík (Hodkovice) 1
1 Lukáš Pešat (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Plátek (M. Skála A) 1
1 Lukáš Prousek (V. Hamry A) 1
1 Lukáš Šilhán (N. Ves) 1
1 Lukáš Vondráček (Rychnov) 1
1 Marek Malec (Kořenov) 1
1 Marek Pešta (Jistebsko) 1
1 Marek Sedlák (Albrechtice) 1
1 Marián Plhla (Držkov B) 1
1 Martin Bugár (Pěnčín B) 1
1 Martin Burkoň (Ž. Brod B) 1
1 Martin Paldus (Zásada B) 1
1 Martin Pavlata (Mšeno A) 1
1 Martin Polman (Držkov B) 1
1 Martin Postula (Zásada A) 1
1 Martin Řepka (Hodkovice A) 1
1 Martin Škvor (Mšeno A) 1
1 Martin Šourek (Nová Ves) 1
1 Martin Štěpánek (Desná) 1
1 Martin Vrběcký (Rychnov) 1
1 Matějka (Hodkovice A) 1
1 Michal Bělohlávek (Lučany A) 1
1 Michal Bukvic (Pěnčín B) 1
1 Michal Kochánek (Zásada B) 1
1 Michal Pilz (Janov) 1
1 Milan Kučera (Hodkovice B) 1
1 Milan Marinč (Jistebsko) 1
1 Milan Topinka (Maršovice) 1
1 Miloslav Lhota (Kokonín B) 1
1 Miloš Schmidt (Jenišovice B) 1
1 Miroslav Helm (Rádlo) 1
1 Miroslav Hollman (Desná) 1
1 Miroslav Imlauf (Jenišovice B) 1
1 Miroslav Němeček (Lučany B) 1
1 Ondřej Berndt (Kokonín A) 1
1 Ondřej Hýř (Mšeno B) 1
1 Ondřej Patočka (Lučany B) 1
1 Pavel Bárta (Jenišovice B) 1
1 Pavel Kočí (Kokonín B) 1
1 Pavel Majer (Janov) 1
1 Pavel Svoboda (Janov) 1
1 Pavel Vrabec (Mšeno B) 1
1 Petr Havlíček (Jistebsko) 1
1 Petr Kovalda (Janov) 1
1 Petr Mahdal (Rychnov) 1
1 Petr Picka (Smržovka) 1
1 Petr Plešinger (Albrechtice) 1
1 Petr Zábojník (FK BAUMIT A) 1
1 Radovan Hromádko (Rychnov) 1
1 René Mika (Roma) 1
1 René Šimek (Desná) 1
1 Robert Chlup (Harrachov) 1
1 Roman Virt (Nová Ves) 1
1 Rosťa Bártl (J. Důl) 1
1 Ruda Říha (V. Hamry A) 1
1 Rudolf Říha (V. Hamry A) 1
1 Svoboda (Tanvald) 1
1 Štefan Dutka (Roma) 1
1 Tomáš Bolard (Hodkovice) 1
1 Tomáš Duštíra (Kokonín B) 1
1 Tomáš Gut (Kokonín B) 1
1 Tomáš Hartl (Ž. Brod A) 1
1 Tomáš Huber (FK BAUMIT A) 1
1 Tomáš Charouz (Hodkovice) 1