Okresní přebor – 9. kolo:
A1A0901 Kokonín A – Hodkovice A (SO 2. 10. 16.00) Lejsek, Nestler, Kořínek P.
A1A0902 Smržovka – Kořenov (SO 2. 10. 16.00) Brožek, Kadlec Š., Navrátil st.
A1A0903 Železný Brod B – Pěnčín B (NE 3. 10. 15.00) Nestler, Hejcman, Šikl.
A1A0904 Velké Hamry B – Camel (NE 3. 10. 15.00) Albl, Kořínek J., Kořínek V.
A1A0905 Držkov B – Tanvald (SO 2. 10. 16.00) Albl, Hejcman.
A1A0906 Janov – Lučany B (SO 2. 10. 16.00) Linhart P., Mohr, Šikl.
A1A0907 Rychnov – Josefův Důl (SO 2. 10. 16.00) Vasko, Novák, Neumann.

Dohrávka – OP 2. kolo:
A1A0204 Rychnov – Kokonín A (ÚT 28. 9. 17.00) Hušek, Šikl, Kořínek P.
A1A0207 Tanvald – Camel (ÚT 28. 9. 17.00) Fridrich, Albl, Brožek.

Okresní soutěž III. třída – 7. kolo:
A2A0701 Nová Ves – Jistebsko (SO 2. 10. 16.00) Hušek, Mokroš, Štědrý.
A2A0702 Kokonín B – Rádlo (NE 3. 10. 16.00) Brožek, Fridrich, Štědrý.
A2A0703 Radčice – Plavy B (SO 2. 10. 16.00) Fridrich, Štědrý.
A2A0704 Roma – Albrechtice (NE 3. 10. 13.00) Fridrich, Brožek, Štědrý (UMT Břízky).
A2A0705 Jenišovice B – Hodkovice B (NE 3. 10. 16.00) Vasko, Neumann, Novák.
A2A0706 Zásada B – Maršovice B (NE 3. 10. 10.00) Novák, Vasko, Neumann.

Dohrávka – III. třída 2. kolo:
A2A0205 Hodkovice B – Rádlo (ÚT 28. 9. 16.00) Novák, Vasko, Neumann.

Okresní přebor starších žáků – 5. kolo:
E1A0501 Držkov – Hodkovice (SO 2. 10. 10.00) Fridrich.
E1A0502 Smržovka – Pěnčín (SO 2. 10. 13.30) Navrátil st.
E1A0503 Železný Brod – Lučany (SO 2. 10. 10.30) Neumann.
E1A0504 Malá Skála – Rychnov (SO 2. 10. 10.00) Brožek.

Dohrávka – OP starších žáků – 2. kolo:
E1A0203 Rychnov – Držkov (ST 29. 9. 17.00) Neumann.

Okresní přebor mladších žáků – 5. kolo:
F1A0501 Mšeno – Lučany (SO 2.10. 13.00) Šikl.
F1A0502 Rychnov – Smržovka (SO 2. 10. 10.30) Novák.

Okresní přebor mladších žáků – 9. kolo:
F1A0903 Mšeno – Smržovka (ST 29. 9. 16.30) Šikl.

Změny na tento víkend:
A1A0801 Hodkovice A – Rychnov (SO 25. 9. 16.30) Hušek, Kořínek P.
A1A0802 Josefův Důl – Janov (SO 25. 9. 16.30) Albl, Lejsek (Albrechtice).
A1A0805 Camel – Železný Brod B (SO 25. 9. 17.30) Nestler, Navrátil st. (UMT Břízky).
A1A0807 Kořenov – Kokonín A (SO 25. 9. 16.30) Novák, Neumann.
A2A0604 Albrechtice – Radčice (SO 25. 9. 14.00) Lejsek, Albl.
E1A0401 Hodkovice – Malá Skála (SO 25. 9. 14.00) Hušek.

Obsazení soutěží LKFS:
C2A0202 Lučany – Studenec (SO 25. 9. 10.00) Nestler.