K závěrečnému utkání základní části I. B třídy zápas přijel do Břízek předposlední celek z Osečné. A odpočátku to byla hra na jednu branku.
ŠANCÍ BYLO HODNĚ
Hráči Jiskry posílení o několik hráčů A mužstva, si hned odpočátku vytvořili územní převahu a z toho pramenily i šance.
Jiskra Mšeno B – Sokol Osečná 8:3 (3:0)
Do první se dostal Krejčík, ale trefil břevno branky hostů. Ve 13. minutě běžel sám na branku Mrkvička, ale nastřelil pouze brankáře. Ve 20. minutě poslal míč za obranu Hýř a Krejčík se nemýlil na 1:0 pro Mšeno B.
Poté hned ve 23. minutě nastřelil agilní Krejčík tyč a minutu nato zaútočil stoper Škvor a z pětadvaceti metrů vymetl pavouky za šibenice branky Osečné na 2:0. Ve 31. minutě vyslal kolmici Chropůvka a Mrkvička se nemýlil, 3:0. Hned po změně stran se do šance dostal Mrkvička, ale z malého vápna opět trefil pouze brankáře hostí. V 53. se dostal na vápně k míči Chropůvka a chytře obstřelil strážce svatyně Osečné, 4:0. V 57. Rozkovec vyslal opět Krejčíka a ten se nemýlil. V 61. se prosadil Mrkvička, v 65., po samostatné akci, zvýšil Hartman a v 81 .minutě uzavřel skóre na straně domácích svým třetím gólem opět Krejčík, 8:0. Poté domácí hráči polevili a nechali hosty třemi góly zkorigovat výsledek.V 90. minutě svítilo na ukazateli skóre 8:3 pro Jiskru Mšeno B.
Teď čeká hráče Mšena B nadstavba o postup do 1.A třídy. Trenér domácích Miroslav Braniš komentoval utkání slovy: „Kluci si s chutí zahráli poprvé na domácí trávě a zastříleli si. Ke konci jsme polevili a nechali Osečnou zbytečně vstřelit tři góly. Od příštího týdne nás ale čekají úplně jiné zápasy a já doufám, že je zvládneme a popereme se ještě o první příčku. Bude to ale nesmírně těžké, jelikož všichni naši soupeři jsou kvalitní."
Sestava: Braniš ml., Škvor, Krámský, Novotný, Hýř, Chropůvka, Rozkovec, Pešat, Hrnčíř, Mrkvička a Krejčík.
Střídali:Hartman a Flek. Branky: 3 Krejčík, 2 Mrkvička, Škvor, Hartman a Chropůvk