Maršovice – Kokonín 3:3 (0:2)
Utkání, které rozhodlo o vítězi přeboru a postupu Kokonína začalo chybami domácích, kterých hosté využili a v poločase šli do kabin s dvougólovým náskokem. Když krátce po přestávce M. Šilhán dovršil svůj hattrick, zdálo se být rozhodnuto. Domácí pak zabojovali a kolektivním výkonem zvrátil stav na spravedlivou remízu. K obratu zavelel brankou z pokutového kopu brankář Nežádal, který jich v letošní soutěži proměnil již devět z desíti pokusů. Po vyrovnání byli soupeři spokojeni s bodem, který hostím, při lepším skóre ze vzájemných utkání, zajistil postup a domácím potvrdil neporazitelnost na vlastním hřišti. Branky: 56. Nežádal (PK), 71. Toman, 75. Kohoutek – 3.,20. a 48. M. Šilhán. Rozhodčí: Albl. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Maršovice: Nežádal – Fiala, Klápště (78. Meisl), L. Habr, Machek – J. Habr, Kohoutek, Szatmari, Toman – Kratochvíla (61. Šimčík). Kokonín: T. Paldus – Malý, Štryncl (85. J. Šilhán), Svoboda, Chuchla – Šilhánek, Čermák, M. Šilhán, Mrklas (85. Líbal) – Firman, Maixner (75. Štichauer).

Janov – Kořenov 1:1 (0:1)
Janovským, bez několika opor, se v posledních zápasech nedaří. To dokázali i v tomto zápase, i když měli více šancí. Po vedení hostí v poločase se jim krátce po obrátce podařilo skórovat, ale vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Branky: 50. Svoboda – 38. Bambusz. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Janov: Ducháček – Bleha, Kraus (46. Zima), Kittel, Beneš – Pilz, Doležalem, Nitsche, Kryštof – Dejmek, Svoboda. Kořenov: Smrčka – Ryška, Věneček, Lacina, Šebek – Svoboda (83. Habr), Doležal (90. Křížka), Ježek – Bambusz, Malý.

Nová Ves – Smržovka 4:4 (3:2)
Derby skončilo divokou remízou, ale všichni byli spokojeni. Domácí sice po šestnácti minutách vedli rozdílem tří gólů, ale Smržovští zbraně nesložili, a to ani když inkasovali počtvrté. Měli ve svých řadách výborného L. Kedroně, který snížil a obrat dokonal vyrovnáním Pech. Branky: 10.a 16. Kocúr, 13. Hušek, 47. Topinka – 40.a 55. L. Kedroň, 28. Skála, 70. Pech. Rozhodčí: P. Linhart. Diváků: 50. Nová Ves: Stránský – Šimůnek, Šilhán, Černý, Žváček – L. Brož, Kocúr, A. Brož, Linka – Topinka, Hušek. Smržovka: Špírek – Rydval, Navrátil, Pech, Pipek – J. Kedroň, Skála, J. Picka, Štěpánek – P. Picka, L. Kedroň.

Rádlo A – Hodkovice B 8:1 (4:0)
Jednoznačná záležitost domácích a střelecký koncert Miškovského, který vstřelil čtyři branky s čistým hattrickem během patnácti minut v počátku druhé půle. K útočení se občas přidal i brankář Milan Švenger. Branky: 9., 51., 55. a 60. Miškovský, 3. Kučera, 5. Vepřovský, 33. Kulhánek a 76. Hruška – 70. Lank. Rozhodčí: Brož. Diváků: 100. Rádlo: Švenger – Helm, Pešek, Sova, Kučera – Miškovský, Kulhánek, Hruška, Rákay – Ivanin, Vepřovský. Hodkovice B: Soukup – Kamenský, V. Košek, M. Košek, Kolomazník – Dostrašil, Pavlík, Pavelka, Kyksa – Petra, Lank.

Harrachov – Pěnčín B 8:0 (2:0)
Pokračování výborných výkonů Harrachovských, kterým nestačí jen vyhrát, ale střílí soupeřům i hodně branek, což odnesl i postupující Kokonín. Tentokrát fyzickou kondicí přehráli hladce pěnčínskou rezervu, když jim první čtyři branky nasázel Chlup. Branky: 15., 19., 55, a 59. Chlup, 79. a 82. Veselý, 72. Mach (PK), 77. Medal. Harrachov: Hefert – Barbořák, Horáček, D. Jiroutek, Daněk (52. Macek) – Rieger, J. Jiroutek, Medal, Veselý – Chlup, Žídek (46. Kyncl). Pěnčín B: Bardyn – Oleníček (46. Krátký), Preissler, Mastník, Kadeřábek – P. Nikodým, Pleštil, Beattie, Beránek – M. Nikodým, Kartouz.

Rychnov – Velké Hamry B 2:2 (1:1)
I když měli domácí mírnou převahu, na branky to skončilo nerozhodně. Ke spravedlivé remíze přispěli i proměněné pokutové kopy na obou stranách v rozpětí pěti minut druhé půle. Branky: 16. a 56. (PK) Pavlovič – 32. a 60. (PK) Burza. Rozhodčí: Novák. Diváků: 80. Rychnov: Lumnitzer – David, Mahdal, Černý, Jabálek (56. Ticháček) – Hlubuček, Kubát, Vrběcký, Lang – Bavlovič, Drahoňovský (74. Mika). Velké Hamry B: D. Miček – Pekelský, Svárovský, Kulhánek, Průcha – Titlbach, Burza, Prousek, Kotek – J. Miček, Mařas.

Zásada B – Camel 4:1 (1:1)
Rezerva Zásady pokračuje v dobrých výkonech a tentokrát si po zdařilém výkonu ve druhé půli poradila s jabloneckým Camelem. Úvodní gól zápasu obstaral domácí Šíma nechytatelnou střelou z dobrých pětatřiceti metrů. Do poločasu byla hra vyrovnaná a naopak domácí podržel brankář Růžička, ale další část zápasu již byla plně v režii Zásady. Branky: 36, a 81. Šíma, 59. Horna (PK), 78. Kopal ml. – 40. Pešek. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 2:3. Diváků: 65. Zásada B: Růžička – Princ, Horna, Boudík, Vébr – Kopal ml., Šíma, Kopal st., Weber – Khlebstov (82: Havlíček), Krupka. Camel: T. Vele – Staněk, Trojan, J. Lipský, J. Vele – M. Lipský, Janků, Obšil, Pešek – Nigrini, Kysel.