Rychnov – Smržovka 6:6 (2:4)

Stačilo třicet minut a bylo zaděláno na debakl. V tom čase totiž Smržovka vedla už 4:0. Do konce poločasu se však domácí zmátořili a podařilo se jim snížit na rozdíl dvou branek. Jenže Smržovka ve druhém poločase opět dokázala využít několika okének v obraně Rychnova a dostala se postupně do vedení 6:4. Tento stav trval ještě pět minut před koncem, ale to už měl Rychnov výrazný tlak. V poslední minutě zápasu dostal Rychnov možnost penalty za stavu 5:6 a nařízený pokutový kop proměnil v utkání podruhé Kubát. Po penaltě mohl dokonce zařídit tři body Kalina, ale jeho střelcký pokus Špírek zlikvidoval. Utkání tak skončilo hokejovým výsledkem 6:6 a hned tři hráči zaznamenali hattrick.

Branky: Kubát 3 (2 z pen.), Janecký, Bavlovič, Kalina – Kedroň L. 3, Hrabánek 3. Rozhodčí: Linhart, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Rychnov: Chvojka – Tučani, Pfeiefr M., David, Mahdal – Plaček, Kubát, Kalina, Gogola – Pfeifer Z., Bavlovič. Smržovka: Špírek – Jabálek, Novák, Picka Z., Frydrych – Štěpánek, Picka P., Kedroň J., Hrabánek – Picka J., Kedroň L.

Držkov B – Jenišovice 2:3 (2:3)

Domácí se ujali dvoubrankového vedení, ale to si nedokázali udržet ani do konce poločasu. Do přestávky stačili hosté nejenom vyrovnat, ale ujmout se vedení. Domácí si vytvořili i několik dalších slibných šancí, ale gólově se již neprosadili. Bohužel druhý poločas byl o branky ochuzen. Stav z prvního poločasu 2:3 tak vydržel až do závěrečného hvizdu.

Branky: Stumer, vlastní – Prkno 2, Šimek. Rozhodčí: Hušek, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Držkov: Mrkvička - Prousek, Dvořák, Somr, Polman, Hanšpach, Linhart, Škarvada, Landovský, Černý, Stumer. Jenišovice: Holubetz - Plechatý, Šlambora, Bubák, Kalousek V., Pekař, Soudský, Kalousek Z., Prkno, Šimek, Marek.

Hodkovice – Janov 0:2 (0:1)

Janov vstoupil do utkání v Hodkovicích dobře a už v 9. minutě vedl 0:1 díky brance Svobody. Herně však byla první polovina zápasu vyrovnaná, nicméně Hodkovice si vypracovaly několik šancí na vyrovnání, ale nepodařilo se jim proměnit ani stoprocentní šance. Ve druhém poločase se pokračovalo v podobném trendu. Rozhodnutí o osudu zápasu přinesla 79. minuta, kdy se Janov trefil podruhé, tentokrát skóroval Kovalda. Domácí se pak snažili poslední desetiminutovku vyvinout tlak, ale nedařilo se jim.

Branky: 9. Svoboda, 79. Kovalda. Rozhodčí: Linhart M., ŽK: 3:2. Diváků: 90. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Škopan, Košek – Chlum, Charouz, Hradecký (56. Vančura), Dostrašil – Dzurilla (59. Mariňák), Hrubý (46. Soukup). Janov: Ducháček – Puchrik (46. Beneš), Čermák st., Zámečník, Martínek – Pilz, Svoboda (63. Sajewicz), Čermák ml., Černý – Sedlmajer, Kovalda.

Camel – Tanvald 4:1 (0:0)

Camel byl na domácím hřišti v Břízkách během prvního poločasu aktivnější, ale ani na jedné straně se nezrodila výraznější branková příležitost. Krátce před odchodem do kabin ale neudržel nervy na uzdě Gombala a hostující tým tak oslabil zbytečným vyloučením. Po změně stran to byl právě Tanvald, kdo otevřel skóre zápasu, trefil se Svoboda. Camel pak ale zapnul na plné obrátky a dvěma góly vývoj zápasu otočil ve svůj prospěch. Krátce po druhé brance Camelu skončila také přesilovka domácího týmu, protože předčasně do kabin odešel po červené kartě Mach. Domácím však tato skutečnost neublížila a pokračovalo se v pohledném fotbalu. Camel ještě v poslední desetiminutovce přidal dvě branky a pečetil tak své vítězství na konečných 4:1.

Branky: 54. Vele, 60. Janků, 79. Poláček, 89. Staněk - 47. Svoboda. Rozhodčí: Kafka, ŽK: 0:3.ČK 1:1 (62. Mach – 45. Gombala). Diváků: 50. Camel: Votrubec – Krejčí, Mach, Dutka, Trojan (75. Poláček) – Duštíra (85. Hotový), Janků, Křelina, Flek (80. Houžvička) – Staněk, Vele. Tanvald: Pohořalý – Rudolf, Gombala, Borski, Ducháček – Pácal, Valeš, Kristek, Svoboda – Prusik, Řezáč.

Pěnčín B – Kokonín 1:4 (0:1)

Nedělní dopoledne hostilo pěnčínské B mužstvo lídra tabulky II. třídy okresního přeboru Kokonín A. Zápas začal velmi rychle nabírat na obrátkách, kdy v 7. minutě běžel hostující hráč sám na brankáře Kyselu, který ho zastavil před vápnem jen za cenu faulu, takže nemohlo následovat nic jiného než červená karta. Do brány se tudíž postavil hráč z pole Pavelka. Kokonín si udržoval mírnou převahu, kterou také proměnil ve vedoucí branku v 15. minutě. Domácí se poté i v 10 snažili, seč jim síly stačily. Sérií standartních situací si vynutili tlak a po jednom rohovém kopu a následné ruce jednoho z kokonínských v pokutovém území dokonce kopali penaltu, kterou Zajíc neproměnil. Do kabin se odcházelo za stavu 0:1. Po poločase udělal Pěnčín dvě změny v kádru. Do branky se postavil M. Bukvic, Pavelka se vrátil do pole a Šupíka vystřídal Vrabec. Poslední jmenovaný přihrál v 55. minutě Pavelkovi, který ranou z 20 metrů srovnal skóre na 1:1. Pěnčín vycítil šanci a hnal se dopředu, vytvořil si slibné šance, které neproměnil, naopak zapomínal na zadní vrátka a toho Kokonín dokázal využít, kdy do konce zápasu přidal ještě tři branky. Zápas tedy skončil výsledkem 1:4. Ač skoro celé utkání hrál Pěnčín v 10, byl Kokonínu celkem vyrovnaným soupeřem a je jen škoda brzkého vyloučení.

Branky: 64. Pavelka – 15. Tomiška, 70. Maixner, 78. Chuchla, 83. Štryncl. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (7. Kysela). Diváků: 70. Pěnčín: Kysela – Lang, Fišera, Pleštil, Jiskra – Bugár (72. Růžička), Zajíc, Šupík (46. Vrabec), Pavelka – Šikola, Vávra (46. Bukvic M.). Kokonín: Lhota ml. – Doubek, Chroustovský, Mokráň, Chuchla (80. Štichauer) - Tomiška, Berndt, Čermák, Šilhán J. (70. Štryncl Pa.) - Šilhán M., Paldus A. (70. Maixner).

V. Hamry B – Josefův Důl 4:0 (2:0)

Krásné teplé počasí přilákalo opět hodně příznivců do hamrovských ochozů. Neděle a okresní fotbal tu k sobě zkrátka pasuje. Domácí uklidnil ve 4. minutě mladý Vladislav Prousek, který s přehledem a chladnokrevností zakončil samostatný nájezd. Po této brance se však Hamry v koncovce hodně trápily. Satisfakcí byl Fedákův úklid míče přesně k tyči chvilku před půlí. Ani ve druhé půlce se režie hry nezměnila. Hamry dál s jistotou přehrávaly svého soka, avšak zakončení postrádalo přesnost i štěstí. Důkazem toho jsou dvě břevna Prouska a Szirtiho. V 64. minutě se už stoper Zajíček nemohl dívat na nemohoucnost střelců a dalekonosnou ranou z trestného kopu zvýšil na 3:0. A jakoby inspiroval Fedáka, jenž si hned za minutu ve vápně zkušeně počkal na tu správnou chvíli a svým druhým gólem uzavřel gólový účet na 4:0.

Branky: 43. a 65. Fedák, 4. Prousek Vl. ml., 64. Zajíček. Rozhodčí: Nagy, ŽK: 3:2. Diváků: 150. V. Hamry: Veselý – Titlbach, Zajíček, Lorenc, Jiříkovský – Krejčí, Fedák, Szirti, Fučík – Tesár, Prousek Vl. ml. Josefův Důl: Nemét – Miksa, Kadlec, Vrňák, Moudrý – Rapčan, Bělohradský, Jurák, Efenberk – Řeháček, Volek.

Albrechtice – Kořenov 5:1 (2:1)

Albrechtice zažívají dobrou sezonu a potvrdily to i v utkání s Kořenovem. Zápas začal rozvážně a ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Nicméně to byl hostující Kořenov, kdo otevřel skóre zápasu. Nepovedený odkop brankáře Burianka potrestal Malec gólem téměř z půlky hřiště.Hosté se však radovali z vedení jen dvě minuty, kdy následně vyrovnal Jakub Sedlák. Domácí tým dokázal skóre otočit gólem do šatny. Trestný kop Koldovského skončil po teči v síti a do kabin se šlo za stavu 2:1. Na začátku druhého poločasu se nepříjemně zranil domácí brankář a došlo ke střídání. To však Albrechtice neodradilo od útočení a po dvaceti minutách druhé půle už vedly 3:1. Podruhé v zápase se trefil Koldovský. O pár minut později viděl červenou kartu brankář Kořenova Doležal, když fauloval ve vápně Hejduka. Sám faulovaný penaltu proměnil a zvyšoval tak na rozdíl tří branek. Poslední slovo v zápase měl Koldovský, který v 80. minutě zkompletoval hattrick a stanovil konečnou podobu skóre na 5:1.

Branky: 44., 67. a 80. Koldovský, 12. Sedlák J., 76. Hejduk (z pen.) - 10. Malec. Rozhodčí: Lejsek, ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (75. Doležal). Diváků: 110. Albrechtice: Burianek (46. Rydval) - Jelínek, Pipek (40. Prokop), Bártl, Berounský - Kozelka, Sedlák J., Verner (70. Hejduk), Sedlák M. - Koldovský, Trdla. Kořenov: Doležal - Ježek, Věneček, Žilla, Klinger – Fojtík, Malec, Biasutto (46. Bedrník), Posejpal (80. Říha) - Kohút, Kobr.