Camel - Rychnov 4:5 (1:2)

Snahu a chuť po vítězství Camelu zmařil Obšil svým zbytečným vyloučením za „mluvení" v samém závěru prvního poločasu, který o gól po chybách stoperů Camelu vyhráli hosté. Celý druhý poločas byl pak Camel po korekturách v sestavě lepším týmem a šel dokonce v 70. minutě do vedení. Rychnov však využil další nedisciplinovanosti Camelu, když domácí přestali hrát v domnění, že je míč mimo hřiště, a Rychnov je za to potrestal nejen vyrovnávací brankou, ale také závěrečným vítězným gólem.

Branky: Počta, Jankú, Lipský, Vele - Bavlovič 2, Pfeifer, Raška, Kalina. Sudí: Kafka, ŽK: 3:1, ČK 1:0 (Obšil). Camel: Kolovratník - Krejčí, Mach (23. Poláček), Trojan - Staněk, Křelina (46. Čárný), Lipský - Počta, Vele. Rychnov: Lumnitzer - David, Levinský, Kubát, Mahdal - Strnad, Kalina, Tučani, Pfeifer - Raška, Bavlovič.

Hodkovice - Pěnčín B 1:2 (1:1)

Hodkovice měly před zápasem starosti se sestavou a navíc se jim nevydařil vstup do zápasu s Pěnčínem, kdy šli hosté už ve 3. minutě do vedení. Nicméně oba týmy toho směrem dopředu moc nevytvořili, i když v 21. minutě srovnal kanonýr Dzurilla. Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, ale nakonec přeci jen odjížděli spokojenější hosté, když v 78. minutě zařídil Sobotík svým gólem výhru Pěnčína.

Branky: 21. Dzurilla - 3. Pleštil, 78. Sobotík. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 2:2. Diváků: 30. Hodkovice: Bouška - Pešek, Košek, Vojtíšek, Škopan - Chlum, Pánek, Šimek (82. Maděrič), Mariňák (53. Kovář) - Dzurilla, Hrubý (29. Pavlík). Pěnčín: Matějček I. - Mastník, Sobotík, Matůška (46. Pumrle), Fišera - Pleštil, Šikola (46. Pavelka), Lang, Šupík - Vávra (87. Linhart), Konopásek.

Držkov - Velké Hamry B 1:4 (0:2)

Domácí navázali na jarní šňůru nezdarů. Výkon domácího mužstva byl nemastný neslaný. Hráčům scházel nejen týmový duch, ale především týmová spolupráce. Hosté přijeli v roli favorita a tuto roli také obhájili. Již do čtvrthodiny vedli o dvě branky. Výkon domácích byl utrápený a v jejich projevu se také promítl výsledek. Hamrovští v druhém poločase přidali ještě další dvě branky a o výsledku bylo definitivně rozhodnuto. Domácí sice snížili, ale zásluhu na tom měl především hostující Pekelský, jenž vsítil vlastní gól. Držkovské béčko pokračuje v nepřesvědčivých výkonech, které na jaře předvádí. Do konce zbývá ještě několik kol, které nemohou celku Držkova zajistit nic víc než několik čestných bodů.

Branky: 61. Pekelský (vl.) - 11., 14. a 53. Miček, 54. Herel. Rozhodčí: Šoun. Diváků: 50 Držkov: Dvořák E. - Nikodým, Berka (46. Sedlák), Somr, Stumer (46. Fišer) - Linhart, Polman, Šebek, Landovský, Černý (46. Kadeřábek). V. Hamry: Veselý - Pekelský, Tesar, Vít, Herel - Hrabánek, Horváth, Fučík, Prousek - Hnídek, Miček.

Smržovka - Albrechtice 3:1 (1:0)

V sobotu odpoledne se na hřišti ve Smržovce uskutečnilo dlouho očekávané derby s Albrechhticemi při návštěvě 150 diváků. Utkání začalo pyrotechnickou vložkou domácích fans a od začátku utkání měla Smržovka převahu a vytvářela si velké šance, které neproměňovala. Až ve 30. minutě si hostující gólman srazil přímý kop do vlastní branky. Po přestávce se domácí trefili podruhé a nechali se ukolébat hrou hostů, kteří se začali osmělovat a přibližovat k domácí brance, ale v 85. minutě dali domácí svým střelcem Lukášem Kedroněm třetí branku, ale vzápětí se pískala proti domácím penalta, kterou hosté proměnili, ale víc už nestihli a domácí tak zaslouženě vyhráli.

Branky: 30. Jabálek, 50. Frydrych, 85. Kedroň L. - 86. Koldovský (z pen.). Rozhodčí: Lebeda. Diváků: 150. Smržovka: Macek - Jabálek, Červenka, Jelínek (60. Kedroň J.), Štěpánek - Picka P. (80. Picka Z.), Skála (71. Novák), Frydrych, Štěpař - Patočka, Kedroň L. Albrechtice: Bártl - Jelínek, Sedlák M., Prokop, Bílek (61. Koldovský V.) - Šich, Sedlák J., Trdla, Věříš - Koldovský L., Rydval.

Jenišovice - Kořenov 9:2 (4:1)

Domácí tým byl po celý zápas lepší a projevilo se to na výsledku. Za stavu 3:0 sice hosté snížili, ale nic jim to nebylo platné. Definitivní rozhodnutí přišlo po změně stran, kdy se trefil třikrát za patnáct minut Prkno. Díky vítězství mají Jenišovice stále naději na celkový triumf v soutěži.

Branky: 55., 63. a 70. Prkno, 22. a 25. Pekař, 17. Bernard, 43. Vaněček, 56. Soudský, 82. Holeček - 30. a 60. Kohút. Rozhodčí: Pánek st. Diváků: 100. Jenišovice: Bočok - Holeček, Soudský, Vaněček, Pekař - Bernard, Bubák, Prkno, Šimek (46. David) - Hradecký (56. Laušman), Straka (67. Plechatý). Kořenov: Fichtner - Posejpal, Věneček, Žilla, Ježek - Fojtík, Černý, Doležal, Kohút - Kovačík, Šnýdl.

Janov - Josefův Důl 6:0 (1:0)

Domácí Viktorka zažívá dobré období a nejinak tomu také bylo proti týmu z chvostu tabulky. První poločas sice skončil jen 1:0 z pohledu Janova, ale ve druhém poločase padlo pět dalších branek a bylo hotovo. Josefův Důl letos inkasuje suverénně nejvíc branek a jejich počet je zatím 102.

Branky: 62. a 76. Elgheriani, 8. Janoušek, 64. Suchánek, 80. Kovalda, 86. Svoboda. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 0:2. Diváků: 50. Janov: Ducháček - Puchrik, Suchánek, Zámečník, Martínek - Pilz, Svoboda, Majer, Janoušek - Elgheriani, Kovalda. Josefův Důl: Nemét - Bobysud, Kadlec, Procházka, Moudrý - Volek, Augsten, Jurák, Efenberk - Mladonický, Čapek.

Tanvald - Kokonín A 0:8 (0:5)

Domácí šli do zápasu předem poraženi, a tak nemohl být výsledek jiný. Kokonín od začátku určoval tempo hry, byl aktivní, dařila se mu kombinace. První gól na sebe nenechal dlouho čekat, to se trefil v 11. minutě Maixner. Poté se Tanvald dokázal vyrovnat svému soupeři, snažil se výsledek srovnat. Zlomovým okamžikem zápasu však byla 25. minuta, kdy se podruhé za Kokonín trefil Tomiška a hned po něm Čermák. Domácí se položili, zbytek poločasu odchodili a do kabin se šlo za stavu 0:5. Druhý poločas přinesl jisté zlepšení ze strany Tanvaldu, Kokonín hrál to, co potřeboval. V 62. minutě dal Maixner šestý gól a vypadalo to, že zápas takto i skončí. Domácí čekali na závěrečný hvizd a už se asi viděli ve sprchách, když se ke konci prosadil navíc ještě Čermák a opět Maixner. Alespoň čestný úspěch domácích mohl zaznamenat Gombala, ale tváří v tvář Spanilému branku netrefil. Tanvald tak nezkomplikoval cestu Kokonína za postupem a svým přístupem k zápasu dost ulehčil vítězství hostí.

Branky: 11., 62. a 90. Maixner, 25., 35. a 36. Tomiška, 27., 88. Čermák. Rozhodčí: Fridrich, ŽK: 1:0. Diváků: 50. Tanvald: Lejsek - Borski, Kadlic, Ducháček, Pácal - Kochánek (25. Pohl), Gombala, Kristek, Svoboda (80. Jodas) - Prusík, Sklenička (65. Pohořalý). Kokonín: Spanilý - Doubek, Mokráň, Berndt, Chuchla - Chroustovský, Čermák, Šilhán M., Mrklas - Tomiška, Maixner (střídali: Štichauer, Šilhán J., Paldus).