Domácí hráči chtěli v posledním kole základní části vykřesat naději na 6. místo, které by jim zajistilo klid před závěrečnými zápasy. Ale opak se stal pravdou a dostali za vyučenou, když opět nevyužili tolik šancí na vstřelení branky. A tak hosté začali mnohem lepší hrou, což se také prokázalo již ve 23. minutě, po centru z levé strany Patočka přivedl hosty do vedení.

Albrechtice - Lučany 2 : 6 ( 1 : 1 )

V 26. minutě měli hosté opět vyloženou šanci, ale domácí podržel brankář Vávra.  Ve 29. to byli domácí, ale po střele Štěpničky podržel hosty brankář Sobotík. Ve 32. přišla konečně šance Albrechtic, kdy Štěpnička nahrál přesně Markovi Sedlákovi a ten pěknou střelou srovnal na 1:1. Ve 36 měl velkou šanci Svoboda, ale opět se zaskvěl brankář hostí. Do první půle přišla ještě další šance domácích, ale Hradecký hlavou minul branku.

KOŘÍNEK PŘEDVEDL HATTRICK

V druhé půli to byli ale hosté, kdo dirigoval hru, což se jim vyplatilo a ve 48. minutě Sobotík po centru hlavou přivedl hosty do vedení 2:1. V 52. minutě přišla u domácích chyba v rozehrávce, což hosté okamžitě potrestali a Pavelka navýšil na 3:1. V 69. přišel další útok hostů, nastřelili břevno a po do dorážce navýšil Kořínek na 4:1 pro hosty. Pak přišla konečně šance domácích, kdy po ose Sedlák, Štěpnička se konečně trefil Bělohlávek a snížil na 2:4. V 77. minutě, po chybě Honzáka, opět udeřili hosté a Kořínek zvýšil na 5:2. Ke konci utkání v 83. přišla ještě další šance hostů, z rychlého protiútoku to byl opět Kořínek, který svým hattrickem ukončil stav utkání na 6:2 pro hosty. 

JAK VIDĚL VÍTĚZNÝ ZÁPAS TRENÉR HOSTŮ JAKUB CHROUSTOVSKÝ?

"První půle byla vyrovnaná. Do 23. minuty jsme měli více ze hry a Patočka dal gól. Od této doby byli zase lepší domácí a vyrovnali na 1:1. Poločas tak spravedlivě skončil remízou. Zlom přišel zkraje druhé půle, kdy jsme ve 48´a 52´zvýšili Sobotíkem a Pavelkou na 3:1. Od této doby jsme až do konci utkání dominovali a zápas tak skončil 6:2 pro nás. Kuriozitou je vstřelení hattricku v rozmezí 14. minut střídajícím Kořínkem, který svá sóla zakončil bravurně. Jsem hodně spokojený s předvedenou hrou a přístupem hráčů k tomuto derby. Dali jsme navíc krásné góly. Jsme rádi, že jsme základní část soutěže zvládli a dostali se na druhé místo. Nyní si nadstavbu chceme naplno užít.