M. Skála – Košťálov 2:7 (1:2)
Už v první minutě nastřelil po samostatném úniku tyč Karel Janata a o chvíli později i Vodrážka. Po faulu na špílmachra Janatu se v 18. minutě kopala penalta, ale jindy stoprocentní Korda tentokrát neuspěl, stejně jako Janata v dorážce. Vedení hostům tak zajistil až Kosina. Malá Skála srovnala stav po tečovaném trestném kopu, ale v závěru první půle uklidnil míč do její sítě Vodrážka.

V úvodu druhého dějství se několikrát vyznamenal košťálovský brankář Věrný, a když Kosina opět skóroval, vypadalo to, že je rozhodnuto. Maloskalští ale z penalty opět snížili. Pak se přece jen projevila lepší trénovanost Košťálova, který postupně navýšil skóre.

Branky Košťálova: 62. a 82. L. Stránský, 21. a 51. Kosina, 80. a 86. Zboroň, 43. Vodrážka. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:0. Košťálov: Věrný – Korda – Kmínek, Hubáček, Móro – K. Janata, Kosina, Vodrážka (46. Baudyš), L. Stránský – Moravec, Zboroň (46. M. Janata).

Mírová – Jilemnice 1:4 (1:3)
Mírovští se ujali vedení a zpočátku byli lepším týmem, Jilemnice hrající vyšší soutěž ale posléze vyrovnala a poté i otočila skóre, Princ navíc neproměnil pokutový kop.

Branky: 5. Fiala – 30. Princ, 38. Schauer, 45. Vancl, 75. Tonar. Mírová: Jíra – Žabokrtský, Mich. Kovář, M. Zelnický, Kochman – Trč, Marc. Kovář, Fiala, Tokan – D. Zelnický, Koldík, střídal Taibr. Jilemnice: Tuž (46. Černý) – Bergemann, Vohnout, Šťastný, Mečíř – Sedlák, Vancl, Faistaver (35. Tonar), Schauer – Hadač, Princ.