Desná – Jablonec nad Jizerou 0:0.
V první půli se hrálo bojovné utkání, kterému scházelo více brankových příležitostí a trochu fotbalové krásy. V domácím dresu měl na hlavě gól Kristek. Po rohovém kopu Bartoše ve 22. minutě bylo jeho zakončení nepřesné a stav se nezměnil. V poslední minutě prvního poločasu likvidoval šanci domácí brankář Maňák hostujícímu Ďoubalíkovi.

Ve druhém poločase začínali mít více míč na svých kopačkách domácí, ale jejich snahu o skórování brzdilo nepřesné zakončení útočných akcí a častý hvizd rozhodčího, který byl očividně přísnější na desenské hráče.

Nejnebezpečnější akci domácích v 50. minutě likvidoval hostující brankář Farský, který vytlačil střelu Kobylky po samostatné akci na roh. V 60. minutě čaroval naopak domácí Maňák, který rovněž vytěsnil nebezpečnou střelu hostujícího Holečka na rohový kop. Z následné standardky hlavičkovali hosté nad břevno.
V závěru utkání úřadoval opět sudí, který nejprve neodpískal pokutový kop po faulu na Hollmanna ve vápně a poté necitlivě vyloučil dva domácí hráče. Ani dvojnásobnou přesilovku však nedokázali hosté přetavit ve vítězství a oba celky braly po bodu.

Desná: Maňák – Hlubuček – Zonyga – Bartoš – Kristek – Šindelář – Vokál – Pipek – Kopal (15. Špaček) – Kobylka – Hollman. Rozhodčí: Poživil, ŽK: 3:5, ČK:74. Hollman a 80. Vokál (oba Desná). 120 diváků.

Pěnčín – Sedmihorky 0:1 (0:1).
Tento zápas byl opravdu nevšední. Hráči si museli připadat, že hrají utkání celý rok. Během devadesáti minut se bojovníci potýkali se sluncem, následným silným větrem a deštěm, pak začal padat sníh a na závěr přišly i kroupy.

Největší tragédie pro domácí přišla jako blesk z čistého nebe hned v úvodní minutě zápasu. Za hosty se trefil Pařízek, když ho nedokázala zastavit pravá strana pěnčínské obrany a otevřel skóre ve 40. vteřině zápasu. To ale ještě nevěděli, že je to gól poslední, a tím pro hosty vítězný.

Hráči Pěnčína se nedokázali vyrovnat s počasím, a přesto, že měli čtyři velké šance v prvním poločase, branku vstřelit nedokázali.
Naopak hosté ještě několikrát zahrozili v průběhu druhého poločasu, kdy útočili do otevřené obrany Pěnčína, ale střelecká nemohoucnost se podepsala i na zakončení hostujících fotbalistů.

Branky: 1. Pařízek 0:1
Pěnčín: Pivrnec – Banghra (60. Pavelka) – Matějíček – Heinrich – Bém – Strnad (70. Pumrle) – Mrklas – Pszyk – Matějíček P. – Chlomek (80. Bugar) – Pleštil. Rozhodčí: Hurťák, ŽK 1:1. 80 diváků.