Desná - VTJ Rapid 2:1 (2:0)

Od úvodních minut se hrálo v rychlém tempu zásluhou obou mužstev, desenští vyznávají tradičně kombinační, útočný fotbal a hosté nepřijeli rovněž s vyčkávací taktikou a snažili se hrát útočně. Hrálo se nahoru dolů, ale dlouho bez vážnějších šancí, protože obě obrany si dokázaly s přehledem s útočnými akcemi poradit. Domácím se podařila rychlá akce ve 26. minutě, když Rác vysunul Hlubučka, který svým gólem zajistil domácím vedení 1:0. O dvě minuty později byl stav skóre již 2:0, Rác vysunul tentokrát Kobylku, který byl ve vápně faulován a nařízenou penaltu s jistotou proměnil kapitán Pipek. Ve 40. minutě chybovala domácí obrana, ale Řeháček svou šanci nevyužil. Před odchodem do kabin mohli zvýšit domácí. Kobylka přihrával pod sebe Rácovi, ten však v těžké pozici přestřelil, z protiútoku se dostal do dobré pozice Hegr, ale Maňák ho vychytal. V úvodu druhé půle musel opět řešit nebezpečnou situaci Maňák, který likvidoval tutovku hostí. Pak zůstalo ještě několik šanci Desné nevyužitých a udeřili hosté, kteří se dočkali snížení v 69. minutě, když na obranu domácích vyzrál samostatnou akcí Dinh. V 73. minutě mohlo být srovnáno, ale Maňák si s nebezpečnou situací opět poradil. V závěru pak měla Desná ještě dvě šance, ale žádná gólem neskončila. Domácí tým si tak pohlídal těsné vítězství 2:1.

Branky: 26. Hlubuček, 28. Pipek (z pen.) - 69. Dinh. Rozhodčí: Ujka, ŽK: 2:0. Diváků: 200. Desná: Maňák - Štěpánek, Křemen, Bartoš (68. Kulhánek), Kopal - Hollman (88. Kořínek), Pipek, Rác, Špaček - Kobylka (74. Rimský), Hlubuček.

Pěnčín - Višňová 3:1 (2:1)

Pěnčín měl po čtyřech kolech jen jedno vítězství a chtěl doma naplno bodovat. Jelikož má Pěnčín oslabený kádr hned z několika důvodů, tak byl tým doplněný o útočníka Čecha ze Mšena. V prvním dějství byl Pěnčín lepším týmem a hned po pěti minutách šel do vedení. Nařízenou penaltu po faulu na Chlomka proměnil Mrklas. Jenže uplynulo jen pět minut a skóre bylo srovnané, když se prosadil Mazánek. Pěnčín však šel za třemi body po hlavě a ve 22. minutě zvýšil na 2:1 Pavel Matějček, když tečovaný míč po centru ze strany uklidil hlavou do sítě. Do druhého poločasu nastoupil Pěnčín s chutí a chtěl potvrdit zisk tří bodů, které nutně potřeboval. Po necelých pětadvaceti minutách druhého poločasu přišla uklidňující branka. Tu vstřelil Chlomek po pěkné kombinační akci, když míč putoval přes celé hřiště rychlými přihrávkami a na konci přišlo přesné zakončení k tyči brankáře hostí. „Soutěž je dlouhá, nám prakticky chybí jen tři body za domácí prohru s Hrádkem. Ale potřebovali jsme vyhrát, aby kluci nabrali sebevědomí, protože hrát umí. Soutěž bude vyrovnaná a je pořád na začátku,“ míní vedoucí Pěnčína Ivan Matejček.

Branky: 5. Mrklas (z pen.), 22. Matějček P., 69. Chlomek - 10. Mazánek. Rozhodčí: Rakouš, ŽK: 2:3. Diváků: 100. Pěnčín: Matějček I. - Lang, Sobotík, Balásek, Matějček J. - Zapadlo (80. Jiskra), Mrklas, Pszyk, Matějček P. - Chlomek (88. Vávra), Čech (85. Heinrich).

Ž. Brod - Hrádek 2:1 (1:1)

Domácí tým vsadil na hru ze zajištěné obrany a to mu přineslo ovoce ve 12. minutě, kdy otevřel skóre zápasu Havrda. Brod byl při chuti a nadále útočil, ovšem další branky do konce prvního poločasu nepřidal. Hrádek ale v prvním poločase jednou vystřelil na bránu a byla z toho branka na 1:1. Trefil se Holeček. Do druhého poločasu nastoupil Brod ještě aktivněji a nepouštěl soupeře prakticky k ničemu. Po dvaceti minutách přidal Král druhou branku Brodu a domácí fanoušci začali pomalu oslavovat. Jenže Hrádek málem opět udeřil, když podrué v utkání vystřelil na bránu a trefil tyč.

Branky: 12. Havrda, 65. Král - 20. Holeček. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 2:5, ČK: 0:1 (89. Dušánek). Diváků: 130. Ž. Brod: Kopal - Hartl, Šilhán, Berka, Hadač P. - Wanacki, Maryško, Král, Makula (71. Podstavek) - Havrda, Šimek (88. Kovář).