Desná – Mimoň 3:2 (2:1)

Desná měla po celý zápas mírnou převahu. Hosté s obrannou taktikou dlouho náporu domácího celku odolávali a dokonce se ujali vedení. To ve 29. minutě se po rozehrání trestného kopu střelecky prosadil Šéna. Domácí se z toho rychle oklepali a ve 30. minutě neproměnil Vokál tutovku. Ve 33. minutě Vokál již skóroval, když využil přihrávku Jecha. Ve 38. minutě centroval Vokál a Gottwald napříč bránou se trefil hlavou ke vzdálenější tyči. Po změně stran nebyli hosté nebezpeční a domácí s pomocí Šeny dali třetí branku, když si hostující hráč srazil centr Pipka. Domácí potom utkání kontrolovali, ale po chybě inkasovali podruhé.
Branky: 33. Vokál, 38. Gottwald, 57. vlastní Šéna – 29. Šéna, 85. Bártl. Rozhodčí: Doležel. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Desná: Maňák – Hlubuček, Štěpánek, Šimek, Zelinka – Jech, Kořínek, Votruba, Gottwald – Vokál, Pipek (76. Soukup).

Pěnčín – Višňová 1:1 (0:1)

Dvacet minut hrál Pěnčín špatně a branku, kterou inkasoval, si za svoji hru zasloužil. „Poločas jsme dohráli v útlumu, Višňová byla fotbalovější. Do druhé půle jsem změnil rozestavení a hra se zlepšila,“ sdělil trenér Pěnčína Pavel Šafář. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté mohli svůj náskok pojistit. „Přežili jsme tři krizové situace, ve kterých nás podržel brankář Pivrnec. Pak dal Luboš Mrklas krásnou vyrovnávací branku,“ řekl spokojeným hlasem Šafář. V závěru pak mohli jeho svěřenci strhnou vítězství na svoji stranu, ale šanci nedali. „Nebylo by to spravedlivé, Višňová si za svoji hru bod zasloužila,“ uzavřel sportovně hovor Šafář. Branky: 75. L. Mrklas – 22. Štrbák. Rozhodčí: Nádeník. ŽK: 3:3. ČK: 1:1: (65. P. Matějček). Diváků: 50. Pěnčín: Pivrnec – Heinrich, Mrkals, Skuhravý, Zonyga – Záveský (70. Vopřátko), J. Matějček, Nemyrovskyj, Chlomek – Krejčík, P. Matějček.

Vratislavice – Ž. Brod 2:1 (0:1)

Hosté hráli v prvním poločase dobře, byli lepší a zaslouženě vedli. Vedoucí branku dali ve 20. minutě. „Ve druhé půli se domácí zlepšili a z penalty, která se nedala chytat, vyrovnali. Rozhodující branku dali ze závaru, popsal rozhodující okamžiky druhé půle brankář Brodu Ondřej Vozka.
Branky: 75. (PK) Ramláček, 87. Dlabola – 20. Pszyk. Rozhodčí: Tykva. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Železný Brod: O. Vozka – Burkoň, Pszyk, Šilhán, P. Vozka – Kabelka (75. Hartl), Šimek, Novotný, Maryško – Vaněk, Janatka.