Jiskra Mšeno A – FK Kratonohy 5:0 (2:0)

„Byl to zápas velmi dobré úrovně z obou stran, kde my jsme po krásných akcích stříleli góly a Kratonohy, ač hrály také velmi dobrý zápas, nedaly žádný. Buď je vychytal výborný Masařík nebo hosté nepřesně zakončili. Poslední domácí utkání jsme tak zvládli,“ uvedl k zápasu asistent trenéra Miroslav Braniš.

A dodal, že tak umožnili povedenou rozlučku spoluhráče Jirky Béma, který u týmu z pracovních důvodů končí. „Navíc slavil narozeniny asistent trenéra Petr Bulíř a vedoucí Martin Václavík svátek, takže výhra byla dárkem pro každého z nich,“ dodal Miroslav Braniš.

VŠICHNI HRÁLI NAPLNO

Podle něho nejlepšími hráči zápasu byli Masařík, Rozkovec a Štemberk. Ale Miroslav Braniš zdůraznil, že v týmu nebyl nikdo, kdo by hrál špatně. „Prostě to bylo povedené poslední domácí utkání v roce 2017,“ uvedl po zápase. Pro svěřence trenéra Josefa Justa a asistenta Miroslava Braniše soutěž ještě nekončí. Divizní zápasy pokračují ve sváteční den, v pátek 17. listopadu. Mšenský tým jede na hřiště soupeře. Od 13,30 hodin se utkají s mužstvem TJ Sokol Živanice.

BUDE TO BOJ VE SVÁTEK

A očekává se pořádný boj, protože Živanice jsou v čele tabulky divizní soutěže, stejně tak j